Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. nieruchomości

WAWHOUSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

4 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe zarządzanie dedykowaną częścią business’u

  • negocjacja warunków współpracy z deweloperami i podpisywanie umów w imieniu spółki,

  • organizacja team’u - rekrutacja pracowników – zarządzanie i dalszy rozwój zespołu

  • opracowanie i realizacja strategii rozwoju podległego obszaru

  • realizacja celów sprzedażowych

  • opracowywanie cyklicznych raportów dla Zarządu

Nasze wymagania

  • WARUNEK KONIECZNY: minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w biurze nieruchomości

  • wykształcenie wyższe

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • doświadczenie sprzedażowe poparte wynikami

  • wysoka kultura osobista, komunikatywność

  • nastawienie na realizację celów sprzedażowych

  • samodzielność i zaangażowanie

  • odpowiedzialność i sumienność

  • umiejętności negocjacyjne

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja)

  • umowa o współpracy na zasadzie „business-to-business”

  • dużą samodzielność w działaniu

  • niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon)

  • pracę w dynamicznym i zgranym zespole oraz miłej atmosferze