Koordynator ds. Nieruchomości

EPCM Executive Search

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Przedłużanie i aneksowanie umów nieruchomościowych dotyczących istniejących obiektów, w tym negocjacje warunków biznesowych;

  • Realizowanie zadań związanych z poprawą warunków prowadzenia działalności (np. pozyskanie dodatkowej powierzchni) oraz uzgadnia wszelkiego rodzaju prac z właścicielami / zarządcami nieruchomości;

  • Monitorowanie prac nad uchwałami krajobrazowymi, współpraca z kancelariami zewnętrznymi; rekomendacje dla Zarządu;

  • Bieżące wsparcie dla nieruchomości korporacyjnych i licencyjnych, kontakty z urzędami, zarządcami nieruchomości, sąsiadami;

  • Realizowanie zadań zleconych przez przełożonego, w ich ramach współpracując z działami Construction, Legal, Finance, Operations.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (Geodezja i Kartografia, Gospodarka Przestrzenna, Planowanie Przestrzenne, Zarządzanie Nieruchomościami i pokrewne);

  • Doświadczenie zdobyte na stanowiskach związanych z zarządzeniem nieruchomościami, planowaniem przestrzennym, służebnością przesyłu;

  • Doświadczenie w negocjacjach umów najmu / dzierżawy oraz w zarządzaniu nimi (najlepiej w segmencie powierzchni handlowych);

  • Podstawowa znajomość przepisów prawa budowlanego i zagadnień nieruchomościowych;

  • Znajomość i umiejętność wykorzystania Geoportalu, ksiąg wieczystych, KRS;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

  • Kompetencje biznesowe, umiejętności negocjacyjne oraz wysoka kultura osobista;

  • Motywacja, komunikatywność, chęci do rozwoju.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie, dostęp do platformy benefitowej i inne);

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju kompetencji zawodowych we współpracy z dynamicznie rozwijającą się międzynarodową firmą;

  • Świetną atmosferę pracy, pozytywnie nastawiony zespół.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

O nas

Globalna marka posiadająca liczne inwestycje i nieruchomości na terenie całego kraju, jedna z najlepiej rozpoznawalnych w branży, poszukuje osoby na stanowisko Koordynator ds. Nieruchomości. Zatrudniona osoba będzie pracować w dziale Property i będzie odpowiedzialna między innymi za przedłużanie i aneksowanie umów nieruchomościowych, ale także monitorowanie prac nad uchwałami krajobrazowymi. Blisko współpracować będzie z działem odpowiedzialnym za rozwój nowych inwestycji a także zmiany w już istniejących. Klient zapewnia bogaty pakiet benefitów, świetną atmosferę pracy oraz możliwość dalszego rozwoju zawodowego w strukturach spółki.