Koordynator ds. Nowych Otwarć

Rossmann SDP O firmie

Rekrutacja zdalna

  • świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Kim jesteśmy?
Jesteśmy liderem rynku drogeryjnego. Nasze sklepy otwieramy w całej Polsce, natomiast swoją Centralę mamy w Łodzi. Wraz z rozwojem naszej sieci i otwieraniem co roku nowych sklepów rozbudowujemy poszczególne działy w Centrali, aby jeszcze sprawniej realizować biznesowe założenia Rossmanna.

Miejsce pracy: teren woj. małopolskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego

Zadania:

  • Obszar działania lokalnie i na terenie całej Polski
  • Koordynowanie prac związanych z otwarciem nowych placówek (ustawienie mebli, prace dekoracyjno- wykończeniowe, nadzorowanie zatowarowania itp.);
  • Koordynowanie prac związanych z renowacją sklepów istniejących;
  • Koordynowanie prac związanych z zamykaniem/przenoszeniem sklepów istniejących;
  • Tworzenie harmonogramu otwarcia/remontu/zamknięcia sklepu;
  • Współpraca z firmami podwykonawczymi.

Oczekiwania:

  • Gotowość do wyjazdów służbowych;
  • Dyspozycyjność do pracy w tygodniu oraz w weekendy;
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane wykształcenie o profilu technicznym;
  • Prawo jazdy kategorii B;
  • Obsługa programów MS Office;
  • Samodzielność, inicjatywa i zaangażowanie w podejmowane działania;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Zatrudnionym osobom oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • szkolenia i rozwój osobisty,
  • pakiet socjalny oraz pakiet sportowy,
  • dofinansowanie wakacji, kolonii dla dzieci,
  • rozwijanie pasji: nurkowanie, jazda konna, warsztaty kulinarne, kursy tańca...
  • prywatną opiekę medyczną.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy