Oferta pracy

Koordynator ds. obsługi inwestycji

Farby Kabe Polska Sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • utrzymywanie relacji z istniejącymi klientami firmy

  • poszukiwanie nowych klientów na rynku inwestycyjnym – firm wykonawczych

  • współpraca z biurami projektowymi w celu promowania rozwiązań systemowych

  • współpraca z inwestorami (Spółdzielnie Mieszkaniowe, Wspólnoty Mieszkaniowe, Inwestorzy instytucjonalni, Deweloperzy itp.)

  • doradztwo techniczno-handlowe w zakresie oferowanych materiałów

  • koordynacja realizacji projektów inwestycyjnych

  • raportowanie przebiegu pracy do Regionalnego Dyrektora Sprzedaży

  • odpowiedzialność za realizację budżetu w podległym regionie

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe związane ze sprzedażą systemów ociepleń

  • doświadczenie w kontaktach oraz umiejętność współpracy z architektami, kierownikami budów, developerami oraz wykonawcami

  • znajomość rynku realizowanych oraz powstających inwestycji budowlanych w swoim regionie (spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe, zarządcy budynków, developerzy)

  • samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz budowania trwałych relacji z klientami

  • zaangażowanie i zorientowanie na rezultaty

  • gotowość do pracy w terenie oraz prawo jazdy kat. B (praktyczna umiejętność)

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • podnoszenie kompetencji w ramach pakietu szkoleń technicznych i handlowych

  • samochód służbowy i niezbędne narzędzia pracy

  • szkolenia wprowadzające

  • dodatkowe świadczenia pozapłacowe: współfinansowanie pakietu Multisport, świadczenia w ramach ZFŚS, pakiety medyczne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka szkolna

Farby Kabe Polska Sp. z o.o.

Farby KABE Polska Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma z kapitałem szwajcarskim, produkująca szeroką gamę materiałów budowlanych.

Przewiń do profilu firmy