Oferta pracy

Koordynator ds. Obsługi klienta – j. włoski

Timken Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawska 3, Sosnowiec
    Sosnowiec, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Timken Polska Sp. z o.o.

Warszawska 3

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • wspieranie przydzielonej grupy kluczowych włoskich klientów firmy Timken w zakresie całego procesu - od zapytania ofertowego do dostarczenia produktu

  • przyjmowanie i obsługa zamówień, monitorowanie statusu zamówień w systemie SAP, kontrolowanie terminów dostaw i dostępności produktów, rozwiązywanie problemów związanych z procesem dostawy

  • ścisła współpraca z włoskim inżynierem sprzedaży w zakresie zamówień i bieżącej współpracy z klientem

  • współpraca z innymi działami firmy Timken na całym świecie - magazyny wysyłkowe, planowanie dostaw, planowanie popytu, zespół ds. transportu, produkcja

  • analizowanie i realizowanie specyficznych wymagań klienta dotyczących obsługi lub zamówień

Nasze wymagania

  • biegła znajomość języka włoskiego

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • wykształcenie licencjackie/magisterskie ewentualnie student/studentka ostatniego roku studiów

  • umiejętność szybkiego uczenia się i samodzielność

  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku przy wykorzystaniu nowoczesnego systemu SAP oraz innych narzędzi

  • intensywne 4-tygodniowe szkolenie wstępne – system SAP, procesy, procedury, produkty

  • przyjazną atmosferę i wsparcie bardziej doświadczonych członków zespołu

  • elastyczny system czasu pracy

Firma Timken oferuje rosnącą gamę łożysk inżynieryjnych i układów mechanicznego przenoszenia mocy, zwiększających niezawodność oraz wydajność maszyn i urządzeń światowej klasy, wszystko po to by świat biegł do przodu! W 2019 roku sprzedaż Timkena wyniosła 3.8 miliarda USD. Obecnie Timken zatrudnia na całym świecie ponad 17 000 pracowników i prowadzi działalność w 42 krajach.

Przewiń do profilu firmy

Dlaczego Timken?

  • Doskonalenie wiedzy i wdrażanie innowacji od ponad wieku

  • Kultura najwyższej jakości i wydajności

  • Globalne, zróżnicowane środowisko

  • Produkty, które przyczyniają się do zrównoważonego rozwoju

  • Zobowiązanie do wspierania lokalnych społeczności

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.