Oferta pracy

Koordynator ds. Obsługi Klienta_język rosyjski

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Sosnowiec, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

W związku z rozwojem, nasz Klient szuka dodatkowej osoby do działu Obsługi Klienta.

Koordynator ds. Obsługi KlientaNumer ref.: MK/11/2020/SOS/MG

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego i angielskiego
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność budowania dobrych relacji z klientem

Oferujemy:

  • Umowę o pracę z możliwością przejścia bezpośrednio do firmy Klienta
  • Wynagrodzenie ustalane indywidualnie na rozmowie rekrutacyjnej
  • Profesjonalną i miłą atmosferę pracy
  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku przy wykorzystaniu nowoczesnego systemu SAP oraz innych narzędzi
  • Intensywne 4-tygodniowe szkolenie wstępne - system SAP, procesy, procedury, produkty
  • Dodatkowe benefity pozapłacowe: karta sportowa, prywatne ubezpieczenie na życie

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie i obsługa zamówień, monitorowanie statusu zamówień w systemie SAP, kontrolowanie terminów dostaw i dostępności produktów, rozwiązywanie problemów związanych z procesem dostawy
  • Ścisła współpraca z Klientami anglojęzycznymi
  • Współpraca z innymi działami firmy na całym świecie - magazyny wysyłkowe, planowanie dostaw, planowanie popytu, zespół ds. transportu, produkcja
  • Analizowanie i realizowanie specyficznych wymagań klienta dotyczących obsługi lub zamówień
  • Uczestnictwo w okazjonalnych wizytach u klienta, spotkaniach lub telekonferencjach
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy