Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. obsługi klienta korporacyjnego

Carsmile S.A.

  • Prosta 51, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Prosta 51

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa kontaktów przychodzących ze strony pracowników największych i najbardziej prestiżowych korporacji IT/Konsulting/BPO/Technologie.

  • Koordynacja procesu zamawiania i wydawania pojazdu klientowi przy wsparciu działu operacyjnego

  • Dbałość o odpowiedni poziom obsługi klienta.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze klienta. Mile widziane w obsłudze klienta wymagającego.

  • Energiczne usposobienie. Nastawienie na potrzeby klienta.

  • Pasja do motoryzacji i obsługi klienta na wysokim poziomie.

  • Znajomość języka angielskiego pozwalający na swobodną komunikację w mowie i w piśmie w międzynarodowym środowisku biznesowym.

Mile widziane

  • Znajomość oferty samochodów Premium.

  • Charyzmatyczność i umiejętność prowadzenia prezentacji, również w języku angielskim.

  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z najbardziej wymagającymi klientami.

  • Umiejętność samodzielnego, kreatywnego rozwiązywania pojawiających się problemów.

  • Znajomość dodatkowego języka obcego: Rosyjski/Ukraiński/Hiszpański/Niemiecki.

To oferujemy

  • Ciekawy zakres obowiązków i realizowanych czynności z możliwością kreatywnego udziału w rozwoju swojego stanowiska i produktu.

  • Atrakcyjny, przejrzysty i stabilny system premiowania.

  • Pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, karnet sportowy).

  • Regularne treningi piłki nożnej w ramach Piłkarskiej Ligi Biznesu.

  • Możliwość zdobycia unikalnej wiedzy z zakresu rynku motoryzacyjnego oraz metod finansowania zakupu i użytkowania pojazdów oraz rozwinięcia umiejętności sprzedażowych.

  • Pracę w świetnie zlokalizowanym biurze, w centrum Warszawy.

  • Możliwość pracy zdalnej po wdrożeniu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • liczne konkursy sprzedażowe

  • szkolenia produktowe i sprzedażowe

Carsmile to rynkowy lider w zdalnej sprzedaży samochodów. Działając na rynku od ponad 3 lat sprzedaliśmy kilka tysięcy pojazdów w formule wirtualnego salonu, w 100% zdalnie jako pierwsi

w Polsce! Nasza firma to pionier calltech’u w Polsce i wdrażania najnowocześniejszych rozwiązań.

W lipcu 2021 roku powstała nowa platforma do sprzedaży aut używanych – OTOMOTO KLIK, gdzie jako pierwsi na świecie zastosowaliśmy raport diagnostyczny zabezpieczony technologią blockchain.

Od 2020 roku jesteśmy częścią grupy OLX, która zrzesza wiodące marketplace: portale OLX

i OTOMOTO.

W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży kredytów online.

Przewiń do profilu firmy