Koordynator ds. Obsługi Klienta / Przedstawiciel Handlowy (m/k/d) dla regionu Europy Wschodniej

Denk Ingredients GmbHO firmie

  • München, Niemcy

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie profesjonalnego zarządzania ofertami

  • Przejęcie realizacji zamówień dla naszych europejskich klientów i wykonywanie niezbędnych działań przed oraz po sprzedaży

  • Skompletowanie pełnej dokumentacji włącznie z wysyłaniem próbek

  • Bliska współpraca z menedżerami ds. kluczowych klientów w celu zaoferowania najlepszych możliwych rozwiązań dla naszych klientów

  • Samodzielne zarządzanie kontami własnych klientów

  • Zarządzanie danymi w systemie gospodarki zapasami towarowymi

  • Wsparcie w zadaniach administracyjnych

Nasze wymagania

  • Ukończona praktyka handlowa lub porównywalne kwalifikacje

  • Pożądane jest podstawowe doświadczenie zawodowe w dziedzinie sprzedaży

  • Wysoki poziom orientacji na klienta/usługę

  • Samodzielny i efektywny sposób pracy, uprzejmość w kontaktach z klientami i wysoka motywacja do własnej pracy

  • Wolę aktywnego rozwoju własnego i osiągania wspólnych celów w ramach silnego zespołu

  • Biegła znajomość języka niemieckiego i angielskiego oraz biegła biznesowa znajomość języka polskiego

  • Pewne posługiwanie się aplikacjami informatycznymi

To oferujemy

  • Pewna praca w stale rozwijającej się firmie rodzinnej

  • Możliwość aktywnego kreowania, kształtowania i rozwoju Twojego obszaru odpowiedzialności oraz Twojej osobowości

  • 30 dni urlopu rocznie i wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji

  • Współpraca w odnoszącym sukcesy, międzynarodowym zespole z bardzo dobrą atmosferą pracy

  • Ciekawe możliwości rozwoju

  • Imprezy firmowe: wycieczki, festyny letni i bożonarodzeniowy itp

Denk Ingredients GmbH

Firma Denk Ingredients GmbH z siedzibą w Monachium od ponad 30 lat specjalizuje się w dystrybucji naturalnych surowców dla przemysłu suplementów diety. Nasze podstawowe produkty to aminokwasy, ekstrakty roślinne, minerały, probiotyki, proteiny i witaminy.

Zaopatrujemy naszych klientów na rynku niemieckojęzycznym oraz międzynarodowym w innowacyjne i funkcjonalne surowce.

Przewiń do profilu firmy

Czy odnajdujesz się w tym opisie i czy wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie?

Czekamy na Twoje podanie wraz z kompletem dokumentów oraz informacją o najszybciej możliwym terminie rozpoczęcia pracy i oczekiwań płacowych.

Neherstraße 9

81675 München

www.denkkarriere.de