Oferta pracy

Koordynator ds. Obsługi Klienta

Pos Group

  • Skierniewice

    Skierniewice, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa kluczowego Klienta firmy w zakresie realizacji zamówień;

  • Koordynacja grup pracowników w kilku oddziałach;

  • Kontrola rotacji i absencji pracowników;

  • Ewidencjowanie czasu pracy, zarządzanie planami urlopowymi;

  • Realizacja procesu zatrudniania pracowników: kierowanie na badania, przygotowywanie umów, kompletacja dokumentów niezbędnych do zatrudnienia;

  • Wsparcie Działu HR w zakresie poszukiwania kandydatów na rynku pracy;

  • Raportowanie oraz zapewnienie odpowiedniej komunikacji pomiędzy oddziałami a Centralą;

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania pracodawcy

  • Znajomość zagadnień w zakresie prawa pracy oraz kadr;

  • Mile widziane doświadczenie w zakresie samodzielnego prowadzenia procesów rekrutacyjnych;

  • Doświadczenie w obsłudze klienta;

  • Prawo jazdy kat.B – warunek konieczny;

  • Dyspozycyjność związana z częstymi wyjazdami służbowymi do oddziałów;

  • Wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne;

  • Proaktywna postawa, przedsiębiorczość i odpowiedzialność za powierzone działania;

Pracodawca oferuje

  • Stałe zatrudnienie w ramach Umowy o Pracę lub B2B;

  • Niezbędne narzędzia pracy – samochód, telefon, laptop;

  • Pracę pełną wyzwań i nowych możliwości rozwoju;

  • Ubezpieczenie na życie oraz możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej;

  • Dofinansowanie do zajęć sportowych;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy;

  • Możliwość zgłaszania i realizacji własnych projektów – polityka otwartych drzwi;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Pos Group

POS Group to wyjątkowa organizacja! Od wielu lat odnosimy sukcesy w branży HR i outsourcingu usług biznesowych. Zależy nam na zapewnieniu jak najwyższego poziomu naszych usług oraz obsługi. Wspieramy ludzi i organizacje w osiąganiu ich prawdziwego potencjału. Chcesz się przekonać? Dołącz do nas już dziś!

Przewiń do profilu firmy