Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. Obsługi Klienta

Walki Sp. z o.o.O firmie

Walki Sp. z o.o.

Kiełczowska 74

Wrocław

Naszą misją jest przyspieszenie światowego przejścia na bezodpadową przyszłość w dziedzinie opakowań i promowanie wykorzystania energooszczędnych materiałów w różnych gałęziach przemysłu. Rozwiązania produktowe Walki są projektowane tak, by przynosić wartość klientom na wielu różnych rynkach - od ekologicznych materiałów do pakowania po energooszczędne materiały eksploatacyjne. Walki jest dynamicznie rozwijającą się międzynarodową grupą zorganizowaną w trzech obszarach biznesowych: Consumer Packaging, Industrial Packaging and Engineered Materials, działająca w dwunastu różnych krajach, zarówno w Europie, jak i w Azji. W 2019 roku roczne obroty grupy wyniosły ok. 400 mln euro, zatrudnionych było ok. 1000 osób. Dowiedz się więcej o nas na stronie www.walki.com.

Aktualnie do naszego zakładu produkcyjnego we Wrocławiu poszukujemy Pracownika na stanowisko:

KOORDYNATOR DS. OBSŁUGI KLIENTA

WYMAGANIA:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość j. niemieckiego lub francuskiego
  • Wykształcenie wyższe
  • Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu
  • Otwartość na nowe rozwiązania
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Zapewnienie sprawnej obsługi klientów zagranicznych i polskich
  • Przyjmowanie/realizowanie/nadzorowanie zamówień
  • Organizacja wysyłek
  • Obsługa reklamacji
  • Wystawianie faktur sprzedaży
  • Przygotowywanie cyklicznych raportów
  • Współpraca z innymi działami firmy

OFERUJEMY:

  • Pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, Multisport, ubezpieczenie grupowe - dla pracowników oraz ich rodzin / partnerów
  • Gorąca pizza w piątek, premia świąteczna, system sugestii pracowniczych
  • Stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Sprzyjające warunki do rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne