Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. obsługi kontrahentów

MSU RENTAL

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • organizacja pracy biura

  • obsługa mailowa i telefoniczna – komunikacja z podwykonawcami i kontrahentami

  • koordynowanie działań w ramach obsługi kontrahenta

  • wdrażanie nowych kontraktów

  • miesięczne rozliczanie kontrahentów i kompleksowa obsługa reklamacji

  • przygotowywanie kalkulacji i ofert

  • tworzenie zamówień, opisywanie faktur

  • współpraca wewnętrzna m.in. z działem handlowym

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie

  • znajomość obsługi pakietu Microsoft Office

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • komunikatywność, systematyczność, umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • znajomość rynku rentalu, wynajmu odzieży roboczej, mat wejściowych i systemów higieny, będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (godziny pracy 7-15)

  • pracę w dużej, stabilnej firmie

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji

MSU RENTAL

MSU RENTAL to firma o ugruntowanej pozycji na rynku działająca w obszarze wynajmu odzieży roboczej, mat wejściowych, systemów higieny, w związku z systematycznym rozwojem ma przyjemność zaproponować pracę na stanowisku:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Przewiń do profilu firmy