Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. Obsługi Pracowników z jęz. Rosyjskim i Hiszpańskim

AP SOLANO SOBCZAK Spółka Komandytowa

  • Tuszyn

    Tuszyn, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie realizacji usługi przez pracowników międzynarodowych w dedykowanym projekcie

  • Zapewnianie odpowiedniej komunikacji między Oddziałem a Centralą

  • Wspieranie pracowników w zakresie organizacji noclegów, dojazdów i pracy

  • Współpraca z Działem Rekrutacji w zakresie tworzenia planu zatrudnienia do projektu

  • Nadzór nad utrzymaniem niskiej rotacji i absencji

  • Pomaganie w adaptacji cudzoziemców w Polsce

  • Współpraca z Działem Legalizacji i odpowiednimi urzędami w zakresie przedłużania pobytu i pozwoleń na pracę w Polsce

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku

  • Mile widziane doświadczenie zdobyte w agencji pracy tymczasowej

  • Dobra znajomość języka hiszpańskiego oraz rosyjskiego na poziomie B2/C1

  • Dobra znajomość języka polskiego

  • Dobra obsługa programów z pakietu MS Office

  • Zdolności organizacyjne i umiejętność pracy pod presją czasu

  • Dyspozycyjność

  • Kreatywność i innowacyjność w rozwiązywaniu problemów

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dokładność, systematyczność i terminowość w wykonywaniu zadań

  • Zaangażowanie, inicjatywa i samodzielność w działaniu

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy

  • System premiowy oparty o wypracowane wyniki

  • Dobrą atmosferę pracy wśród otwartych i kreatywnych osób

  • Środowisko pracy gwarantujące bezpieczeństwo, oferujące możliwości rozwoju i satysfakcję z odniesionych sukcesów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Grupa SOLANO specjalizuje się w usługach z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim, m.in.: outsourcingu pracowniczego, przeprowadzania rekrutacji, a także doradztwa personalnego. Zapewniamy również kompleksową opiekę cudzoziemcom w ramach legalizacji pobytu i pracy na terenie Polski, gwarantując im pełne wsparcie. Nasza oferta jest odpowiedzią na zmieniającą się sytuację na rynku pracy w Polsce. Tworzymy miejsca pracy dla obcokrajowców, jednocześnie pomagając im w zaadoptowaniu się do polskich warunków. Tym samym pomagamy firmom działającym w Polsce znaleźć właściwych i rzetelnych pracowników, nawet na krańcu świata.

Przewiń do profilu firmy