Logo Pracuj.pl

Koordynator ds. Obsługi Rynku Łotewskiego

eobuwie.plO firmie

  • Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • analiza zachowań konsumenckich, śledzenie trendów na danym rynku i przekazywanie informacji zwrotnej do działu Marketingu,
  • współpraca z Działem Marketingu spółki - współudział w tworzeniu i przeprowadzaniu kampanii reklamowych,
  • współpraca z agencjami reklamowymi i domami mediowymi na rynku łotewskim,
  • współpraca z partnerami biznesowymi na Łotwie (banki, firmy kurierskie etc.),
  • opracowywanie i rozwój procedur i procesów w oparciu o obowiązujące na rynku łotewskim aspekty prawne,
  • tłumaczenie treści udostępnianych na stronie internetowej dedykowanej dla rynku łotewskiego (z języka polskiego na łotewski) oraz innych tekstów,
  • obsługa mediów społecznościowych i serwisów opiniotwórczych,
  • budowa, a następnie zarządzanie i koordynowanie prac podległego zespołu pracowniczego (DOK),
  • monitorowanie i egzekwowanie realizacji wskaźników KPI,
  • wyjaśnianie trudnych, wymagających spraw klienckich,
  • wykonywaniem innych bieżących zadań.

Nasze wymagania

  • biegłej znajomości języka łotewskiego (poziom min. C1),
  • bardzo dobrej znajomości języka polskiego,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • umiejętności zarządzania zespołem (minimum roczne doświadczenie na stanowisku lidera/ koordynatora),
  • znajomości kultury i obowiązujących trendów na rynku łotewskim,
  • dobrej znajomości obowiązujących zasad ortografii i gramatyki języka łotewskiego,
  • umiejętności pracy pod presją czasu w trybie wielozadaniowym (obsługa wielokanałowa: telefon, e-mail, chat),
  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu,
  • zdolność do podejmowania odpowiedzialnych decyzji,
  • opanowania oraz cierpliwości,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • pracę zdalną i wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • pracę z doświadczonym zespołem osób, którzy tworzą i rozwijają rynek e-commerce
  • pracę w firmie e-commerce, która zgarnia niemalże wszystkie nagrody w branży (zapraszamy na stronę firma.eobuwie.pl)
  • możliwość bezpośredniej obserwacji na wynikach w dużej skali, jak tworzone rozwiązania zmieniają biznes

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u
  • przyjazna atmosfera
  • program poleceń dla pracowników

eobuwie.pl to wiodący sklep na rynku e-commerce w Polsce, specjalizujący się w sprzedaży markowego obuwia i akcesoriów. Nasz asortyment to ponad 35 000 modeli butów i torebek! W ofercie posiadamy około 350 światowej klasy marek: Tommy Hilfiger, Guess, Furla, Armani Jeans, Melissa, ECCO, Clarks, Geox, Tamaris i wiele innych. Firma posiada ponad 20-letnią tradycję, a na koncie wiele prestiżowych nagród, w tym Doskonałości Mody Twojego Stylu 2014 i I miejsce w Rankingu Sklepów Internetowych Money.pl i Opineo.pl. Czekamy na młodych, zdolnych, kreatywnych, a także osoby z dużym doświadczeniem, które pomogą udoskonalić proces sprzedaży on-line.

Koordynator ds. Obsługi Rynku Łotewskiego, Olsztyn