Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. obsługi zamówień z językiem niemieckim

JOMA SPORT SA

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • codzienna współpraca z klientami firmy zlokalizowanymi na terenie Niemiec

  • prowadzenie korespondencji w zakresie bieżącej współpracy i realizacji dostaw

  • analiza aktualnych stanów magazynowych

  • fakturowanie oraz wystawianie innych dokumentów księgowych

  • koordynacja transportu i nadzór nad terminową realizacją zamówień

  • bieżący nadzór nad płatnościami

  • stała współpraca z innymi działami firmy – Magazyn, Dział Handlowy, Dział Zaopatrzenia

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe – kierunki związane z handlem, księgowością, logistyką lub podobne

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu bardzo dobrym w mowie i w piśmie

  • komunikatywna znajomość języka hiszpańskiego

  • minimum 3-letnie doświadczenie w obsłudze klientów B2B

  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i negocjacyjne

  • komunikatywność i wysoka kultura osobista

  • znajomość zasad handlu międzynarodowego

  • znajomość zasad fakturowania

  • obsługa komputera na poziomie wysoko zaawansowanym

  • miejsce zamieszkania dowolne, preferowane województwo łódzkie lub mazowieckie

Mile widziane

  • znajomość branży sportowej

To oferujemy

  • stałą pracę w strukturach międzynarodowej firmy o ponad 50-letnim doświadczeniu

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • szkolenia w centrali firmy w Hiszpanii

  • możliwość pracy w trybie home office

  • możliwości rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aplikacji ( CV + list motywacyjny + zdjęcie).

JOMA S.A. - firma hiszpańska obecna na rynkach w ponad 140 krajach świata, lider w branży odzieży sportowej i obuwia sportowego.

Przewiń do profilu firmy