Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. Ochrony Fizycznej

JUSTUS PATROL SP. Z O. O.O firmie

  • lubelskie

    lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

  • koordynowanie prac związanych z podległymi pracownikami

  • aktywne utrzymywanie kontaktów z klientami

  • aktywne utrzymywanie kontaktów z podległymi pracownikami

  • sporządzanie raportów

  • ścisła współpraca z kadrą managerską

  • organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu

  • sprawdzanie stanu zabezpieczenia obiektów ochrony fizycznej

  • uczestnictwo w finalnych spotkaniach handlowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w branży usług ochrony

  • wykształcenie min. średnie

  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania pozytywnych relacji

  • kreatywność i zaangażowanie

  • otwarty umysł

  • konsekwencja w działaniu

  • praktyczna znajomość ustawy o ochronie osób i mienia

  • doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników

  • miła aparycja i wysoka kultura osobista

  • umiejętność obsługi komputera

  • dyspozycyjność i operatywność

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • stabilność zatrudnienia

  • szkolenia oraz opiekę przełożonego

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • niezbędne narzędzia pracy pracy w tym samochód służbowy, telefon, komputer itp.

JUSTUS PATROL SP. Z O. O.

Firma usługowa zajmująca się między innymi świadczeniem usług czystości zatrudni Managera ds. utrzymania czystości.

Przewiń do profilu firmy