Logo Pracuj.pl

Koordynator ds. Ochrony Fizycznej

JUSTUS PATROL SP. Z O. O.O firmie

  • lubelskie
    lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • koordynowanie prac związanych z podległymi pracownikami
  • aktywne utrzymywanie kontaktów z klientami
  • aktywne utrzymywanie kontaktów z podległymi pracownikami
  • sporządzanie raportów
  • ścisła współpraca z kadrą managerską
  • organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu
  • sprawdzanie stanu zabezpieczenia obiektów ochrony fizycznej
  • uczestnictwo w finalnych spotkaniach handlowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w branży usług ochrony
  • wykształcenie min. średnie
  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania pozytywnych relacji
  • kreatywność i zaangażowanie
  • otwarty umysł
  • konsekwencja w działaniu
  • praktyczna znajomość ustawy o ochronie osób i mienia
  • doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników
  • miła aparycja i wysoka kultura osobista
  • umiejętność obsługi komputera
  • dyspozycyjność i operatywność
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilność zatrudnienia
  • szkolenia oraz opiekę przełożonego
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy pracy w tym samochód służbowy, telefon, komputer itp.

JUSTUS PATROL SP. Z O. O.

Firma usługowa zajmująca się między innymi świadczeniem usług czystości zatrudni Managera ds. utrzymania czystości.

Koordynator ds. Ochrony Fizycznej, lubelskie