Oferta pracy

Koordynator ds. Ochrony obiektów

Nałęczów Zdrój sp. z o.o.O firmie

  • Nałęczów

    Nałęczów, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie zadań ochrony,

  • Nadzór nad prawidłową realizacją usługi i dbanie o jej wysoką jakość,

  • Dbałość o bezpieczeństwo poszczególnych obiektów Spółki.

Nasze wymagania

  • Niekaralność,

  • Dyspozycyjność,

  • Sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

  • Osoby z wpisem na listę kwalifikowanych pracowników ochrony,

  • Doświadczenie w pracy w ochronie,

  • Biegłość w obsłudze aplikacji komputerowych, zwłaszcza monitoringu wizyjnego

  • Posiadanie prawa jazdy kat.B.

  • Szczególnie cenimy:

  • grę zespołową rozumianą jako współpracę i wzajemną pomoc,

  • zaufanie i szacunek,

  • inicjatywę i pogodę ducha.

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w przyjaznej atmosferze pracy,

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji oraz umiejętności,

  • Umowę o pracę i stabilność zatrudnienia,

  • Przyjazną atmosferę pracy, w wyjątkowym otoczeniu uzdrowiskowej miejscowości,

  • Pyszną kawę, zdrową wodę i atrakcyjny pakiet benefitów.

  • Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.