Oferta pracy

Koordynator ds. Opakowań

INTERSNACK POLAND O firmie

INTERSNACK POLAND

Prądnicka 20A

Kraków

W związku z rozwojem, firma poszukuje pracownika na stanowisko:

Cel istnienia stanowiska

Wypracowanie standardów jakości opakowań oraz optymalnego kosztowo modelu pakowania produktów. Współpraca z Grupą w zakresie NPD oraz wdrażania polityk opakowaniowych w zakładach produkcyjnych w Polsce.

Główne obowiązki:

  1. Wypracowanie optymalnych kosztowo specyfikacji dla każdego z materiałów opakowaniowych, bieżąca ich aktualizacja oraz rejestracja w bazie danych  (folie, kartony, palety, puszki etc.)
  2. Stworzenie optymalnej kosztowo i uwzględniającej działania konkurencji polityki pakowania produktów
  3. Testowanie, opiniowanie oraz zatwierdzanie do produkcji nowych materiałów opakowaniowych
  4. Gromadzenie oraz bieżąca aktualizacja wiedzy w zakresie przepisów środowiskowych (opłata produktowa, dane do recyclingu opakowań itp.)
  5. Optymalizacja ilości materiałów opakowaniowych stosowanych w zakładach we współpracy z technologami , dostawcami oraz producentami maszyn je obsługującymi
  6. Wspieranie innych działów przy rozwiązywaniu problemów i reklamacji związanych z materiałami opakowaniowymi
  7. Udział w projektach opracowywania i wdrażania nowych materiałów opakowaniowych i maszyn obsługujących te materiały
  8. Udział w projektach NPD w celu zapewnienia optymalnego sposobu pakowania oraz jakość materiałów opakowaniowych.
  9. Prowadzenie okresowych szkoleń dla operatorów pakowania, technologów i inżynierów procesu w celu rozwoju wiedzy i kompetencji w zakresie materiałów opakowaniowych
  10. Udział w spotkaniach i projektach Grupowych dotyczących materiałów opakowaniowych

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe – Technologia Żywności, Towaroznawstwo, biotechnologia lub pokrewne, Materiałoznawstwo
  • Doświadczenie w branży spożywczej lub w firmie produkującej materiały opakowaniowe, w dziale R&D, Jakości lub Zakupów
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Rynkowe wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet benefitów ( w tym prywatna opieka medyczna Medicover, karta Multisport i inne)
  • Narzędzia pracy (w tym samochód służbowy)
  • Pracę w nowoczesnym biurze w przyjaznej atmosferze
  • Możliwości rozwoju wsparte rozbudowanym Modelem Rozwojowo- Szkoleniowym

Jeżeli spełniasz powyższe kryteria to zapraszamy do składania aplikacji klikając:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 wyrażam zgodę na przetwarzanie danych Osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy