Koordynator ds. operacyjnych PMO

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 2017-10-06
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 2017-11-05)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Zatrudniając ponad 2800 inżynierów, Sii jest liderem wśród dostawców usług IT i inżynierii. Zatrudniamy ludzi z pasją i pracujemy dla najlepszych!

Aktualnie poszukujemy:

Miasto: Gdańsk

Zadania
  • Nadzór nad poprawnym przebiegiem procesów zarządzania projektami oraz jakością dostarczanych usług
  • Prowadzenie audytów projektów w celu identyfikacji niezgodności i odchyleń od obowiązującego standardu i uruchomienia stosownych działań korygujących
  • Kontrola jakości i wiarygodności danych w systemach ewidencyjnych i raportowych dotyczących obszaru zarządzania projektami, w szczególności danych finansowych nt planu i wykonania
  • Budowa, utrzymanie i optymalizacja  przydzielonych procesów operacyjnych
  • Optymalizacja procesów sprawozdawczych w systemach  ewidencyjnych
  • Planowanie kalendarza zamykania miesiąca dla projektów nadzorowanych przez PMO
  • Automatyzacja procesów  integracyjnych i raportowania, w tym obsługa  zasilania systemu ERP ( MS Dynamics AX) danymi z kart projektów oraz zarządzanie środowiskiem MS Project Server
  • Udział w przedsięwzięciach  dotyczących optymalizacji procesów, ścisła współpraca z Koordynatorem Procesów PMO,  pełnomocnikiem firmy ds. SZJ, menedżerami firmy
  • Opracowywanie i utrzymywanie dokumentacji procesów, procedur, instrukcji  związanych z zakresem odpowiedzialności
  • Wspieranie i koordynowanie zadań związanych z zarządzaniem projektami
  • Wsparcie kierowników projektów w zakresie poprawnego stosowanie metodyki zarządzania projektami SII i eksploatacji dedykowanych narzędzi poprzez prowadzenie szkoleń wewnętrznych, warsztatów, konsultacji  i bieżący nadzór
Pożądany profil
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne, administracyjne, informatyczne lub finansowe
  • Znajomość metodyk zarządzania projektami (PRINCE2/PMI),  umiejętność analizy wielowymiarowej opartej o rozwiązania OLAP.
  • Zdolność analitycznego myślenia oraz umiejętność rozwiązywania problemów
  • Wiedza i doświadczenie w pracy z MS Project, Project Server, Dynamics AX, MS Excel, MS Word, MS PowerPoint
  • Znajomość technik raportowych i kontrolnych w zakresie realizacji projektów
  • Podstawowa wiedza nt zarządzania projektami lub systemów zapewnienia kontroli jakości
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętności negocjacji, asertywność
  • Umiejętność zarządzania zespołem oraz samodzielnego organizowania i prowadzenia przedsięwzięć projektowych i szkoleń
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji i szkoleń
  • Komunikatywność, elastyczność, zaangażowanie
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy i odnajdywania się w dynamicznym środowisku pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Samodzielność wykonywania powierzonych zadań
  • Dobra znajomość języka angielskiego
Oferujemy
  • Wynagrodzenie adekwatne do lat doświadczenia i posiadanych umiejętności
  • Brak zmartwień dzięki stabilnej formie zatrudnienia
  • Szerokie możliwości rozwoju w wymarzonym kierunku
  • Pakiet dodatków (Karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, kurs języka angielskiego)

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV na adres:

rekrutacja-gdansk@pl.sii.eu

wraz z niżej zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sii Sp. z. o. o., Al. Niepodległości 69, 02-626 Warszawa, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016r. poz. 922 z późn. zm.)"

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Sun Sun Sun Sunbottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się