Koordynator ds. operacyjnych PMO

SII Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
Koordynator ds. operacyjnych PMONumer ref.: 200330-KB881

Wyzwania przed Tobą:

Biuro Zarządzania Projektami (PMO) wspiera i nadzoruje proces dostarczania projektów pod kątem utrzymania zgodności z warunkami kontraktowymi i standardami jakościowymi firmy. Zadania o charakterze administracyjnym i operacyjnym – zgrany, skonsolidowany i dojrzały zespół – realizuje w oparciu o opracowaną i stale doskonaloną dokumentację i narzędzia informatyczne. PMO to kluczowe miejsce w firmie, stwarzające dogodne warunki rozwoju, możliwość kontaktu z kadrą menedżerską oraz promujące postawy kreatywne i ambitne. Skorzystaj z możliwości dołączenia do grupy osób pełnych pasji i energii. Na ścieżce Twojej kariery zawodowej nie powinno zabraknąć etapu doświadczeń zebranych w PMO.

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad poprawnym przebiegiem procesów zarządzania projektami oraz jakością dostarczanych usług
  • Prowadzenie audytów projektów w celu identyfikacji niezgodności i odchyleń od obowiązującego standardu i uruchomienia stosownych działań korygujących
  • Kontrola jakości i wiarygodności danych w systemach ewidencyjnych i raportowych dotyczących obszaru zarządzania projektami, w szczególności danych finansowych na temat planu i wykonania
  • Budowa, utrzymanie i optymalizacja przydzielonych procesów operacyjnych
  • Optymalizacja procesów sprawozdawczych w systemach ewidencyjnych
  • Planowanie kalendarza zamykania miesiąca dla projektów nadzorowanych przez PMO
  • Automatyzacja procesów integracyjnych i raportowania, w tym obsługa zasilania systemu ERP (MS Dynamics AX) danymi z kart projektów oraz zarządzanie środowiskiem MS Project Server
  • Udział w przedsięwzięciach dotyczących optymalizacji procesów, ścisła współpraca z Koordynatorem Procesów PMO, menedżerami firmy
  • Opracowywanie i utrzymywanie dokumentacji procesów, procedur, instrukcji związanych z zakresem odpowiedzialności
  • Wspieranie i koordynowanie zadań związanych z zarządzaniem projektami
  • Wsparcie kierowników projektów w zakresie poprawnego stosowania metodyki zarządzania projektami Sii i eksploatacji dedykowanych narzędzi poprzez prowadzenie szkoleń wewnętrznych, warsztatów i konsultacji

Oczekiwane umiejętności:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne, administracyjne, informatyczne lub finansowe
  • Znajomość metodyk zarządzania projektami (PRINCE2/PMI)
  • Umiejętność analizy wielowymiarowej opartej o rozwiązania OLAP
  • Zdolność analitycznego myślenia oraz umiejętność rozwiązywania problemów
  • Wiedza i doświadczenie w pracy z MS Project, Project Server, Dynamics AX, MS Excel, MS Word, MS PowerPoint
  • Znajomość technik raportowych i kontrolnych w zakresie realizacji projektów
  • Podstawowa wiedza na temat zarządzania projektami lub systemów zapewnienia kontroli jakości
  • Umiejętność samodzielnego organizowania i prowadzenia przedsięwzięć projektowych i szkoleń
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji i szkoleń
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy i pracy w dynamicznym środowisku
  • Samodzielność wykonywania powierzonych zadań
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Korzyści dla Ciebie:

  • Pracuj nad wymagającymi i fascynującymi międzynarodowymi projektami prowadzonymi dla setek prestiżowych klientów z różnych obszarów i branż
  • Rozwijaj swoją karierę dzięki wielu możliwościom oferowanym przez naszą aplikację Job Changer, która pozwala Ci zmienić projekt, obszar Twojej działalności lub lokalizację pracy
  • Współpracuj z najlepszymi ekspertami w utalentowanych i pełnych pasji zespołach nad najbardziej zaawansowanymi, nowatorskimi technologiami
  • Zwiększaj swoje umiejętności biorąc udział w wielu wewnętrznych i zewnętrznych szkoleniach
  • Pracuj w firmie z tytułem Najlepsze Miejsce Pracy zatrudniającej ponad 4 000 specjalistów, z doskonałą atmosferą i autentycznymi wartościami. Poznasz tutaj wielu nowych, fantastycznych ludzi!
  • Skorzystaj wraz ze swoją rodziną z prywatnej opieki medycznej i karty Multisport, weź udział w kursach języków obcych organizowanych w naszych biurach oraz dołącz do systemu MyBenefit
  • Zrealizuj Twoje inicjatywy i marzenia w ramach programów wsparcia pasji oraz Power Volunteers
  • Weź udział w niesamowitych spotkaniach integracyjnych, grupach zainteresowań i meetupach
  • Poznaj nasze komfortowe, najwyższej klasy, nowocześnie zaprojektowane biura w dogodnych lokalizacjach
W nawiązaniu do zaleceń związanych z koronawirusem o ograniczeniu spotkań, jesteśmy otwarci na prowadzenie rozmów rekrutacyjnych online, za pomocą wideokonferencji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy