Oferta pracy

Koordynator ds. otwarć (Capital Project Coordinator)

CCC S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie procesów otwarć sklepów, od momentu podpisania umowy najmu do chwili uruchomienia sklepu,

  • odpowiedzialność za realizację rocznego planu otwarć,

  • dbanie o wysoki standard jakości sklepów oraz ich efektywność na początkowych etapach funkcjonowania,

  • tworzenie harmonogramów i planów otwarć,

  • zarządzanie zespołem rozporoszonym (firmy remontowo-budowlane, dostawcy, kontraktorzy),

  • współpraca z innymi działami biorącymi udział w procesie otwarć sklepów ( m.in. zespół sprzedaży).

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe- mile widziane techniczne,

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy o podobnym zakresie obowiązków w branży retail (koordynacja procesów, współpraca w rozproszonej sieci),

  • wiedza techniczną- mile widziane uprawnienia budowlane,

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • dyspozycyjność oraz umiejętność pracy na podstawie harmonogramu,

  • umiejętność skutecznej komunikacji oraz szybkiego podejmowania decyzji,

  • umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office na poziomie zaawansowanym,

  • prawo jazdy kat. B

  • chęć realizacji niesamowitych wyzwań oraz zainteresowanie w obszarze nowoczesnych technologii.

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej spółką giełdową,

  • ciekawe wyzwania zawodowe,

  • innowacyjne środowisko pracy,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz programu sportowego MultiSport/ OK System,

  • dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy w sieci CCC oraz w sklepie internetowym eobuwie.pl.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • inicjatywy dobroczynne

  • Innowacyjne miejsce pracy