Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. personalnych

SGP-Sorting Group Poland Sp. z o.o.

  • Płock

    Płock, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem,

  • opieka, szkolenie, motywacja oraz delegowanie zadań pracownikom,

  • dbanie o stan osobowy i absencje,

  • kontrolowanie czasu pracy podległego zespołu,

  • zarządzanie rotacją pracowników,

  • prowadzenie dokumentacji,

  • monitorowanie przebiegu realizacji usługi dla klienta na zakładzie,

  • stały kontakt z klientem i dbaniem o dobre relacje,

  • dbanie o przestrzeganie standardów jakościowych,

  • dbanie o przestrzeganie przepisów BHP,

  • zapewnienie utrzymywanie porządku i dyscypliny w obszarze produkcyjnym,

  • regularne i stopniowe podnoszenie własnych umiejętności oraz umiejętności swoich pracowników.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • dobra organizacja pracy własnej,

  • umiejętność pracy w zespole i delegowaniu zadań pracownikom,

  • znajomość obsługi komputera w szczególności MS Office,

  • prawo jazdy kat.B,

  • dyspozycyjność i elastyczność.

Mile widziane

  • doświadczenie w outsourcingu bądź APT.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,

  • umowę o pracę po okresie próbnym,

  • atrakcyjne wynagrodzenie (stała pensja + system premiowy),

  • system szkoleń stanowiskowych,

  • telefon komórkowy, komputer oraz samochód służbowy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

SGP Group Sp. z o.o. od 2006 roku jest największym liderem w sektorze outsourcingu w Polsce. Wspomagamy przedsiębiorców w zadaniach usług selekcji, sortowania, naprawy komponentów oraz wyrobów gotowych. Rekrutujemy i szkolimy pracowników w każdej dziedzinie gospodarki. Możesz nam zaufać - zawsze kierujemy się zasadą, by dążyć do jak najlepszej jakości.

Przewiń do profilu firmy