Oferta pracy

Koordynator ds. Personalnych

Grupa Eurocash – Eurocash LogistykaO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja procesów rekrutacyjnych do działów centralnych i jednostek terenowych,

  • Wdrażanie i koordynacja centralnych procesów HR w jednostce biznesowej,

  • Prowadzenie i udział w projektach z obszaru HR na poziomie jednostki biznesowej i Grupy,

  • Bieżące wsparcie i doradztwo dla kadry zarządzającej i pracowników w obszarze HR,

  • Monitorowanie kluczowych wskaźników i standardów procesów HR w jednostce biznesowej, rekomendowanie i wdrażanie działań wspierających/ naprawczych,

  • Tworzenie raportów i prezentacji z obszaru HR.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu rekrutacji na stanowiska specjalistyczne i kierownicze,

  • Doświadczenie w koordynacji procesów HR i pracy projektowej,

  • Praktyczna znajomość prawa pracy,

  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel i Power Point w stopniu średniozaawansowanym,

  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: psychologia, socjologia, zarządzanie zasobami ludzkimi,

  • Zdolności interpersonalne,

  • Umiejętność planowania i bardzo dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Wynagrodzenie składające się z wynagrodzenia zasadniczego i premii,

  • Rozbudowana struktura Grupy dająca możliwości awansu,

  • Profesjonalne szkolenie wdrożeniowe,

  • Prywatna opieka medyczna Medicover,

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Karty sportowe,

  • Paczki i bony na Święta,

  • Atrakcje dla rodziny, m.in. program stypendialny i konkursy rysunkowe dla dzieci Pracowników,

  • Losowania biletów na wydarzenia sportowe i kulturalne.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • karta sportowa

Grupa Eurocash – Eurocash Logistyka

Eurocash Logistyka to nowoczesne Centra Dystrybucyjne zlokalizowane na terenie całej Polski. Dzięki ich rozmieszczeniu i sprawnej pracy, towary dostarczane są aż do 14 tysięcy klientów. Siłę Eurocash Logistyka tworzy ponad 3500 pracowników.

Przewiń do profilu firmy