Koordynator ds. planowania

PORR S.A

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola procesu planowania

  • Prowadzenie list dokumentów dostawy

  • Przedstawianie planowania realizacji

  • Udostępnienie planowania testów (koncepcji testów) dla prac budowlanych

  • Monitorowanie i kontrola prac podwykonawców

  • Kontrola terminów planowanych dostaw oraz realizacji robót budowlanych

  • Udział w raportowaniu wszystkich kwestii technicznych oraz harmonogramowych

  • Udział w spotkaniach grupy projektowej

  • Praca w Bolkowie, następnie w Warszawie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe elektrotechniczne

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • Biegła obsługa pakietu MS Office oraz znajomość programu MS Project

  • Podstawowa wiedza handlowa

  • Gotowość do podróży służbowych na terenie Polski

  • Prawo jazdy kat. B

  • Wymagane CV w języku angielskim lub niemieckim

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Interesujący zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, m.in. Multisport, MyBenefit oraz opieka medyczna

  • Miejsce pracy: Bolków S3, następnie Warszawa

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

PORR S.A

BBGS Sp. z o.o. należy do grupy PORR S.A., świadczy kompleksowe usługi związane z budową i eksploatacją budynków dla agencji rządowych oraz organizacji państwowych i międzynarodowych, w szczególności wojsk Stanów Zjednoczonych. Działalność firmy obejmuje doradztwo w zakresie planowania i realizacji projektów budownictwa kubaturowego

i przemysłowego, a także facility management i zarządzanie energią na nieruchomości i jej obiektach.

Przewiń do profilu firmy