Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. planowania

RT&T sp. z o.o.

6 0007 500 brutto / mies.
  • Składowa 9, Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Składowa 9

Opole

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie pracy na terenie Holandii i Belgii

  • udział w wprowadzaniu nowych pracowników

  • bieżący kontakt z klientami i partnerami zagranicznymi,

  • bliska współpraca z działem rekrutacji,

  • optymalizacja procesów działu planowania,

  • bieżący nadzór nad wykorzystaniem kart paliwowych,

Nasze wymagania

  • gotowość ewentualnej relokacji do Holandii

  • język angielski minimum poziom B2/C1 - wymaganie niezbędne,

  • mile widziana znajomość języka niderlandzkiego,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (HR, planowanie operacyjne)

  • kreatywności i inicjatywy w budowaniu działu planowania,

  • umiejętność pracy w oparciu o cele jakościowe i ilościowe,

  • wysoka motywacja do pracy i zdobywania nowych kontaktów handlowych,

To oferujemy

  • profesjonalne wdrożenie i wsparcie podczas onboardingu,

  • możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy,

  • poszerzanie wiedzy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje,

  • kartę MULTISPORT,

  • pracę w miłej atmosferze,

  • narzędzie niezbędne do pracy: komputer i telefon

O nas

Jesteśmy międzynarodową firmą rekrutującą pracowników przemysłowych m.in. izolerów, monterów rusztowań, spawaczy, malarzy przemysłowych, pracowników produkcyjnych i magazynowych. Naszymi głównymi kontrahentami są jedne z największych firm z branży stoczniowej, rafineryjnej czy produkcyjnej. Przykładamy szczególną wagę do naszych relacji z pracownikami, traktując ich priorytetowo.