Oferta pracy

Koordynator ds. podwykonawstwa

Captor Therapeutics S.A

  • Duńska 11, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Duńska 11

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Ścisła współpraca z kluczowymi członkami zespołu w zakresie usług badawczo-rozwojowych

  • Prowadzenie postępowań przetargowych związanych ze zleceniem usług badawczo -rozwojowych, w tym przygotowywanie zapytań ofertowych, publikacja ogłoszeń w bazie konkurencyjności, ocena ofert oraz przygotowanie dokumentacji związanej z wyborem wykonawcy

  • Przygotowywanie umów na realizację usług

  • Kontakt z podwykonawcami, w tym prowadzenie całego procesu od wyboru podwykonawcy do zawarcia umowy

  • Współpraca z obsługą prawną w zakresie przygotowania i negocjacji umów

  • Monitorowanie realizacji umów dot. podwykonawstwa, sprawdzanie i kompletowanie dokumentacji naukowej i finansowej związanej z realizacją umów

  • Przygotowywanie dokumentacji związanej z podwykonawstwem na potrzeby kontroli i audytów projektów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie nauk przyrodniczych (biotechnologia, biologia, chemia itp.)

  • Mile widziana wiedza/doświadczenie z zakresu ekonomii lub zarządzania

  • Doświadczenie w przygotowywaniu umów dotyczących usług badawczo-rozwojowych

  • Doświadczenie we współpracy z podwykonawcami

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Dobra umiejętność pracy w zespole i umiejętności komunikacyjne

  • Doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji przetargowych

  • Mile widziane doświadczenie w realizacji projektów badawczo-rozwojowych lub innych projektów dofinansowanych z funduszy europejskich

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym oraz umożliwiającym tworzenie dokumentacji projektowej

To oferujemy

  • Zatrudnienie w rozwijającej się polsko-szwajcarskiej firmie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość stałego rozwoju zawodowego i poszerzania kwalifikacji

  • Dofinansowanie do karty Multisport, prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia na życie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • foreign language classes