Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. pomp ciepła

BEGOLDEN sp. z o.o.

Pocztowa 6

Świbie (pow. gliwicki)

Twój zakres obowiązków

  • doradztwo techniczne w zakresie doboru pomp ciepła

  • współpraca i utrzymywanie regularnych kontaktów z klientami firmy (instalatorzy, dystrybutorzy, projektanci instalacji)

  • przygotowywanie zamówień (dobór właściwych elementów instalacji)

  • współpraca z handlowcami oraz pozostałymi działami spółki

  • tematyczne szkolenia z zakresu doboru, montażu i instalacji oraz serwisu pomp ciepła

  • tworzenie oraz weryfikacja dokumentacji technicznej

  • diagnozowanie usterek technicznych oraz problemów jakościowych urządzeń

  • rozwiązywanie nietypowych zagadnień technicznych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy z pompami ciepła (warunek konieczny)

  • znajomość zagadnień z dziedziny OZE

  • znajomość pakietu MS Office

  • ważne prawo jazdy kat. B

  • umiejętność pracy w zespole

  • dobra organizacja własnej pracy

  • dyspozycyjność

  • wykształcenie wyższe techniczne (OZE/ogrzewnictwo/klimatyzacja/wentylacja) będzie dodatkowym atutem

  • utrzymywanie wysokich standardów obsługi Klientów

To oferujemy

  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

  • rozwój osobisty i zawodowy

  • możliwości realizacji ambitnych zadań oraz projektów

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • pikniki rodzinne

BeGolden to spółka działająca na rynku w sektorze OZE od 3 lat. Zaczynaliśmy będąc rzemieślnikami, którzy nauczyli się mistrzowskiego fachu, budując instalacje fotowoltaiczne dla liderów branży w Polsce aby teraz móc oferować Klientom instalacje spełniające najwyższe standardy. Posiadamy wykwalifikowane ekipy montażowe, własne magazyny i centrum serwisowe. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem w Polsce marki Panasonic oraz Atlantic Polska Sp. z o.o..

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko koordynatora ds. pomp ciepła.

Przewiń do profilu firmy