Oferta pracy

Koordynator ds. Posprzedażowej Obsługi Nieruchomości (K/M)

Cordia Management Poland Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa Klienta w ramach serwisu posprzedażowego;

  • Opieka techniczna nad budynkami należącymi do Dewelopera;

  • Dokonywanie odbiorów lokali przy udziale Klienta;

  • Przyjmowanie i rejestracja zgłoszeń reklamacyjnych;

  • Pozyskiwanie wymaganych opinii i ekspertyz oraz ich analiza;

  • Zbieranie ofert i wsparcie w wycenie robót, opracowanie umów i zleceń;

  • Nadzorowanie procesu usuwania usterek;

  • Prowadzenie bieżącej korespondencji z Klientami, wykonawcą robót oraz administratorem budynku;

  • Współpraca z działem prawnym, księgowym i sprzedaży w zakresie rozliczeń i roszczeń Klientów;

  • Obsługa wewnętrznych systemów (m.in. salesforce, sharepoint);

  • Wykonywanie zleconych raportów, statystyk.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub student V roku (preferowane budownictwo / budownictwo lądowe) lub technik budownictwa;

  • Mile widziane co najmniej roczne doświadczenie w nadzorowaniu prac budowlanych lub pracy na budowie albo praca na podobnym stanowisku;

  • Umiejętność praktycznego wykorzystania przepisów prawa budowlanego, przepisów branżowych, warunków technicznych;

  • Umiejętność czytania dokumentacji projektowej;

  • Umiejętność redagowania pism, wniosków i korespondencji;

  • Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny;

  • Dobra znajomość programów MS Office; autoCAD;

  • Bardzo dobra organizacja pracy;

  • Samodyscyplina, zaangażowanie i podejście zadaniowe;

  • Wysoka kultura osobista.

To oferujemy

  • Pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • Stabilne warunki zatrudnienia;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Elastyczne godziny pracy;

  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, lekcje językowe, wczasy pod gruszą);

  • Dobrą atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie wypoczynku

Cordia stanowi część międzynarodowej grupy Futureal z siedzibą na Węgrzech, jednego

z największych przedsiębiorstw w branży deweloperskiej w Europie Środkowej.

Jesteśmy obecni w Polsce od 2014 r., gdzie od początku swojej działalności sukcesywnie budujemy bank ziemi oraz poszerzamy portfolio projektów mieszkaniowych w Krakowie, Warszawie, Trójmieście i Poznaniu. Wśród zrealizowanych projektów na szczególną uwagę zasługują między innymi krakowskie osiedla Supernova i Lotniczówka oraz warszawskie Zielone Bemowo – wyróżniające się unikalnym mariażem nowoczesnego budownictwa z atrakcyjną, pełną zieleni lokalizacją. W tym roku do listy sfinalizowanych projektów dołączy warszawski apartamentowiec Horyzont Praga, a w budowie pozostają kolejne osiedla w Krakowie, Warszawie, Gdańsku i Sopocie.

Przewiń do profilu firmy