Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. pozyskiwania dotacji

FG ENERGY sp. z o.o

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca analiza możliwości finansowania projektów z funduszy zewnętrznych (w szczególności Fundusze UE, PFR, NCBiR, NFOŚiGW)

  • Przygotowywanie kompletnej dokumentacji aplikacyjnej wraz z wymaganymi załącznikami

  • Bezpośrednia współpraca z poszczególnymi Działami Firmy w celu uzyskania niezbędnych danych do przygotowania wniosku o finansowanie

  • Procedowanie obsługi wniosku na etapie oceny formalnej i merytorycznej

  • Nadzór nad wdrażaniem i rozliczaniem projektów

  • Przygotowanie informacji, sprawozdań i raportów z przebiegu i realizacji projektów

Nasze wymagania

  • Znajomość zasad pozyskiwania środków z Unii Europejskiej, zwłaszcza z Regionalnych Programów Operacyjnych oraz Programów Krajowych (projekty inwestycyjne/infrastrukturalne, projekty badawczo-rozwojowe, projekty na rzecz ochrony środowiska, projekty finansowane bezpośrednio przez Komisję Europejską);

  • Doświadczenie w pisaniu i rozliczaniu wniosków o finansowanie

  • Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne, mile widziane ukończone studia podyplomowe lub kursy w zakresie funduszy europejskich)

  • Umiejętność analitycznego myślenia i wnioskowania

  • Dobra obsługa MS Excel

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Stabilną pracę w Firmie z międzynarodowym kapitałem

  • Niezbędne szkolenia wdrożeniowe i pomoc specjalistów

  • Możliwość pogłębiania wiedzy i zdobywania doświadczenia

  • Pracę w zgranym zespole, chętnie dzielącym się swoją wiedzą

  • Możliwość realnego wpływu na rozwój Firmy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Benefity

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

FG Energy to firma, której celem jest kompleksowa obsługa klientów w zakresie sprzedaży i wykonania instalacji fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych, biznesowego oraz gospodarstw.

Jesteśmy prężnie działającą firmą w całym kraju. Posiadamy własne Call Center (ponad 700 osób). Wykonujemy ponad 500 instalacji miesięcznie z terminem realizacji 14 dni. Pracujemy na komponentach najwyższej klasy.

Jednak nie stoimy w miejscu i cały czas rozszerzamy nasz obszar sprzedaży partnerskiej

W związku z powyższym chcielibyśmy zaprosić Państwa do współpracy.

Przewiń do profilu firmy