Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator ds. Pozyskiwania Przewoźników

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 12.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Directio Consulting Group jest wyłącznym przedstawicielem zagranicznych spedycji. Zajmujemy się rekrutacją Przewoźników z Polski i nadzorowaniem ich pracy. W związku z dynamicznym rozwojem Firmy zatrudnimy:

    Miejsce pracy: cała Polska

    Opis stanowiska:

    • Codzienny kontakt z Przewoźnikami z Polski oraz innych krajów UE takich jak: Słowacja, Czechy, Rumunia, Bułgaria, którzy świadczą usługi transportowe na terenie UE,
    • Pozyskiwanie Nowych Przewoźników i utrzymywanie dobrych relacji z aktualnymi Przewoźnikami,
    • Codzienna komunikacja mailowa i telefoniczna z pozyskanymi Przewoźnikami,
    • Aktywne uczestnictwo w spotkaniach branżowych w całej Polsce,
    • Regularny kontakt z Koordynatorami Firmy, którzy nadzorują pracę Kierowców,
    • praca w godzinach od 8-16 w systemie home office w dniu robocze.

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie,
    • Doświadczenie handlowe (w branży transportowej lub spedycyjnej),
    • Mile widziane doświadczenie w firmie zajmującej się obsługą Firm transportowych takich jak: rozliczanie czasu pracy kierowców, systemy GPS, ubezpieczenia dla Przewoźników, karty paliwowe dla Przewoźników, sprzedaż ciągników siodłowych lub naczep typu firanka lub chłodnia,
    • Znajomość topografii Europy,
    • Chęci do pracy w dynamicznym środowisku transportowym,
    • Umiejętności analizowania sytuacji i efektywnego planowania,
    • Zdolności podejmowania szybkich decyzji,
    • Umiejętności szybkiej obsługi komputera oraz pakietu MS Office (Word oraz Excel) oraz Internet.

    Oferujemy:

    • WYSOKIE wynagrodzenie za każdego pozyskanego Przewoźnika od 500 euro do 3 000 Euro miesięcznie,
    • Przez pierwsze 3 miesiące okresu próbnego oferujemy umowę zlecenie, po okresie próbnym i osiągnięciu targetu na poziomie minimum 10 pozyskanych Przewoźników podpiszemy umowę o pracę,
    • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • Pakiet ubezpieczenia medycznego dla pracownika i najbliższych członków rodziny
    • Karta bonusowa uprawniająca do zniżek w kinach, teatrach, restauracja itp.
    • Szkolenia sprzedażowe w branży transportowej,
    • Za osiągnięcie targetu 20 pozyskanych Przewoźników auto służbowe.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.