Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. PPOŻ

IKEA Industry Poland Sp. Z o.o. oddział w Goleniowie

Kazimierza Pułaskiego 19

Goleniów

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie zagadnień przeciwpożarowych dla oddziałów w Goleniowie, Resku, Stepnicy;

  • koordynowanie działań związanych zagadnieniami ATEX;

  • przygotowywanie raportów po zdarzeniach pożarowo-niebezpiecznych;

  • przygotowywanie do audytów związanych z ochroną przeciwpożarową;

  • nadzór nad wyposażeniem budynków, obiektów budowlanych lub terenu w wymagane urządzenia przeciwpożarowe;

  • nadzór nad konserwacją oraz naprawami urządzeń przeciwpożarowych;

  • ustalanie i nadzór nad dokumentacją związaną z ochroną przeciwpożarową;

  • współpraca z właściwym działem IKEA Industry AB Malmo w zakresie planowania, projektowania, raportowania zagadnień przeciwpożarowych;

  • nadzór nad inwestycjami z zakresu ochrony przeciwpożarowej.

Nasze wymagania

  • min. Inspektor ochrony przeciwpożarowej, pożądane ukończenie studiów wyższych Inżynieria Pożarowa Budynków lub pokrewne;

  • min. roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;

  • dobra znajomość przepisów przeciwpożarowych oraz prawa budowlanego;

  • znajomość pakietu MS Office oraz j. angielskiego w stopniu komunikatywnym;

  • bardzo dobra organizacja pracy;

  • umiejętność budowania relacji i efektywnego komunikowania się z innymi współpracownikami;

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • znajomość norm NFPA w szczególności 13 i 30, PN-EN 12845 (Tryskaczowa)oraz PN-EN-54 (SAP), norm VdS podstawowa znajomość norm FM Global.

To oferujemy

  • umowę o pracę;

  • wsparcie i możliwość rozwoju;

  • pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku;

  • dobrą atmosferę pracy;

  • atrakcyjne benefity pracownicze.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • bezpłatne posiłki

  • program lojalnościowy

IKEA Industry to miejsce dla szczerych, mocno stąpających po ziemi ludzi, którzy chcą robić rzeczy wielkie, a po pracy mieć czas dla siebie, swoich rodzin i przyjaciół. Bez krawatów i biurokracji rozwijamy potencjał naszych pracowników, a dzięki prostym zasadom pozwalamy im być sobą.

Przewiń do profilu firmy

Zobacz jak pracujemy

Miejsce pracy: IKEA Industry Oddział w Goleniowie, Resku i Stepnicy, Zachodniopomorskie

Na Twoje zgłoszenie czekamy do 08.08.2021 r.