Koordynator ds. Procesów Biznesowych (Dział Technicznego Wsparcia Klienta, Pion After Sales)

Solaris Bus & Coach sp. z o.o.O firmie

  • Murowana Goślina
    Murowana Goślina, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie projektów związanych z rozwojem obsługi posprzedażnej w organizacji, w tym zapewnienie wsparcia analitycznego dla użytkowników oraz zespołu programistycznego na wszystkich etapach projektu: analiz, programowania i testowania systemów informatycznych, zarządzanie zmianą,
  • poszukiwanie i wdrażanie rozwiązań pod kątem optymalizacji procesów obsługi posprzedażnej i nowych technologii,
  • współpracę z partnerami zewnętrznymi, poddostawcami, środowiskiem start-up’owym w kontekście rozwiązań informatycznych dla branży automotive,
  • współpracę z innymi działami firmy przy realizacji projektów,
  • prowadzenie dokumentacji projektowej,
  • monitorowanie i koordynowanie postępów prac.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane: informatyczne, techniczne, z zakresu zarządzania projektami),
  • minimum roczne doświadczenie na stanowisku o podobnym zakresie zadań,
  • doświadczenie we wdrażaniu nowych projektów i prowadzeniu testów nowych rozwiązań,
  • bardzo dobra znajomość MS Word, MS Excel, MS Power Point,
  • minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • wysokie kompetencje interpersonalne,
  • bardzo dobre umiejętności analityczne, w tym umiejętność formułowania wniosków i myślenia procesowego,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość narzędzi analitycznych BI (OLAP, Cristal Reports, Tableau, SAP Business Object, IBM Cognos).

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju i pracy w międzynarodowym środowisku,
  • platformę benefitową, a na niej możliwość wyboru: prywatnej opieki medycznej oraz karty sportowej Multisport lub Ok System,
  • dofinansowanie do wakacji, premię gwiazdkową, dofinansowanie do posiłków, możliwość nauki języków obcych, pracowniczy program emerytalny.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • premia gwiazdkowa

Solaris Bus & Coach sp. z o.o.

Solaris Bus & Coach sp. z o.o. to jeden z europejskich liderów produkcji autobusów i trolejbusów. Bazując na blisko 25-letnim doświadczeniu i 20 000 wyprodukowanych pojazdów, Solaris każdego dnia wpływa na jakość komunikacji miejskiej w setkach miast w całej Europie. Z myślą o przyszłości, firma wyznacza nowe standardy, dynamicznie rozwijając swoje produkty, zwłaszcza w obszarze elektromobilności. Autobusy elektryczne, trolejbusy i autobusy wodorowe marki Solaris to najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie transportu bezemisyjnego. Pojazdy firmy były wielokrotnie nagradzane za jakość i innowacyjność. Autobus Urbino 12 electric wygrał prestiżowy europejski konkurs „Bus of The Year 2017”. We wrześniu 2018 roku Solaris Bus & Coach sp. z o.o. dołączył do grupy CAF.

Koordynator ds. Procesów Biznesowych (Dział Technicznego Wsparcia Klienta, Pion After Sales), Murowana Goślina