Oferta pracy

Koordynator ds. Procesów Logistyki Sklepów

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

  • Bełchatów

    Bełchatów, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie sklepów w zakresie zwiększania efektywności operacyjnej i kosztowej logistyki;

  • Identyfikowanie i usprawnianie procesów o obniżonej efektywności;

  • Rozwijanie i doskonalenie narzędzi pozwalających na wzrost efektywności operacyjnej i kosztowej, w tym koordynowanie zmian technologicznych/optymalizacyjnych systemów IT;

  • Monitorowanie efektywności procesów (raportowanie);

  • Identyfikowanie i adresowanie potrzeb klientów/sklepów w zakresie logistyki;

  • Ścisłą współpracę z kierownikami logistyki w dedykowanych sklepach.

Nasze wymagania

  • Masz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne, ekonomiczne lub logistyka);

  • Możesz pochwalić się sukcesami w optymalizacji procesów i prowadzeniu projektów;

  • Posiadasz praktyczną znajomość lean management (5 s, six sigma itp.);

  • Masz wysoko rozwinięte zdolności analizy i wnioskowania;

  • Potrafisz przekonywać innych używając merytorycznych argumentów;

  • Powierzone zadania realizujesz samodzielnie;

  • Jesteś gotów do częstych podróży – współpraca ze sklepami na terenie Regionu Północnego (bądź inny);

  • Posiadasz minimum 3 lata doświadczenia w obszarze Łańcucha Dostaw, mile widziane doświadczenie w pracy nad dostępnością produktów na półce;

  • Znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

To oferujemy

  • Umowę o pracę;

  • Służbowy samochód;

  • Priorytetowe podejście do bezpieczeństwa pracowników oraz klientów;

  • Posadę w rozwijającej się, międzynarodowej firmie;

  • Zatrudnienie w zgranym zespole profesjonalistów i pasjonatów;

  • Pracę w organizacji o wysokiej kulturze zarządzania;

  • Szkolenia i możliwość udział w projektach ogólnofirmowych;

  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i kartę Multisport; Akcjonariat pracowniczy, udział w zyskach przedsiębiorstwa;

  • Możliwość przyłączenia się do licznych inicjatyw na rzecz społeczności lokalnych poprzez Fundację Leroy Merlin Polska.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • Fundusz Świadczeń Socjalnych

Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych należąca do ADEO, składającej się z 32 przedsiębiorstw, działających w 14 krajach. Oferujemy materiały budowlane, artykuły do majsterkowania, wystroju wnętrz i ogrodnictwa. Nasza firma to przyjazne miejsce pracy: rozwijamy ludzi, dajemy im samodzielność i możliwość podejmowania decyzji, doceniamy zaangażowanie, dzielimy się wspólnie wypracowanymi zyskami. Od 2016 roku razem kibicujemy Reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Przewiń do profilu firmy