Ta oferta pracy jest nieaktualna od 338 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator ds. Procesów Logistyki Sklepów

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 14.07.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Klient ForManWay, jeden z liderów w sprzedaży materiałów budowlano - wykończeniowych, poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Numer referencyjny: 44/2017

    Zadania:

    • Kontrola nad działaniami z obszaru Łańcucha Dostaw
    • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez dbanie o jakość procesów logistycznych w sklepach
    • Rozwój standardów logistycznych oraz nadzorowanie i wdrożenia na danym regionie
    • Znajdywanie i implementacja rozwiązań do usprawnienia procesów o niskiej efektywności
    • Współpraca z kierownikami logistyki na podległym obszarze
    • Raportowanie o efektywności procesów logistycznych
    • Rejestrowanie potrzeb klientów w zakresie logistyki

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe
    • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Biegła znajomość języka angielskiego (komunikacja wewnętrzna i wyjazdy służbowe)
    • Znajomość języka francuskiego – będzie atutem
    • Zdolność analitycznego myślenia i znajdywania rozwiązań
    • Umiejętność analizy, modyfikacji i usprawniania procesów logistycznych
    • Umiejętność sprawnej negocjacji
    • Zaangażowanie w pracę
    • Samodzielność w wykonywaniu obowiązków
    • Prawo jazdy kat. B

    Firma oferuje:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe benefity
    • Pracę w gronie ekspertów i profesjonalistów
    • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w licznych szkoleniach i wewnętrznych projektach
    Aby wziąć udział w procesie rekrutacji prosimy zaaplikować poprzez naciśnięcie poniższego przycisku:

    "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w moim CV danych osobowych przez Kolporter spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. w Kielcach, ul. Zagnańska 61, 25-528 Kielce - Administratora Danych Osobowych, do celów związanych z procesem bieżącej i przyszłych rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
    Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych ich uaktualniania, uzupełniania, a także usunięcia danych ze zbioru oraz możliwości wglądu do przesłanych przeze mnie dokumentów".