Oferta pracy

Koordynator ds. Procesów Realizacji Usług

NetiaO firmie

Netia

Puławska 464

Warszawa

Główne zadania:

  • projektowanie, wdrażanie i optymalizacja: procesów, procedur operacyjnych, narzędzi wspierających dostarczanie usług dla klientów B2B;
  • przygotowanie wymagań biznesowych do zmian w narzędziach i systemach wspierających dostarczanie usług dla klientów B2B;
  • wykonywanie testów funkcjonalnych w zakresie wdrażanych zmian w narzędziach i systemach;
  • nadzór nad jakością i terminowością wprowadzanych zmian;
  • tworzenie raportów operacyjnych;
  • współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi oraz partnerami zewnętrznymi w zakresie wdrażania i optymalizacji narzędzi oraz procesów dostarczania usług

Od Kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku:
  • doświadczenia w przygotowaniu wymagań biznesowych i wprowadzaniu zmian w systemach informatycznych;
  • znajomość zasad zarządzania projektami;
  • mile widziana znajomości VBA i MS SQL;
  • dobrej znajomość relacyjnych baz danych;
  • umiejętności łączenia danych pochodzących z różnych źródeł;
  • umiejętności analitycznego myślenia;
  • kreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów;
  • odpowiedzialności i sumienności w zakresie nadzoru nad powierzonymi zadaniami;
  • motywacji do zdobywania i poszerzania wiedzy;
  • umiejętności efektywnego komunikowania się z wieloma klientami wewnętrznymi;

Co możemy Ci zaoferować:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu
    o umowę o pracę
  • Opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Szkolenia i rozwój
  • Przyjazny tryb wdrożenia
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Praca w zgranym zspole, wśród najlepszych profesjonalistów na rynku
  • W przypadku stanowisk handlowych: atrakcyjny system prowizyjny oparty o realizację celów sprzedażowych
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Atrakcyjna oferta na produkty Netii, Grupy Cyfrowego Polsatu

Ogłoszenie archiwalne