Koordynator ds. produktu (suplementów diety) na rynkach zagranicznych

HEALTH LABS CARE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.O firmie

HEALTH LABS CARE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.

Świętojańska 12a

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • Analiza w zakresie możliwości wprowadzenia produktu na rynek i jego rejestracji we współpracy z Działem Prawnym;

  • Współpraca z innymi działami w firmie w procesie dostosowania receptur produktów, etykiet i opakowań pod wymagania danego rynku;

  • Tworzenie wymaganej dokumentacji rejestracyjnej dla produktów na potrzeby rynków UE i poza UE, we współpracy z Działem Prawnym;

  • Nadzór nad procesem administracyjnym związany z rejestracją produktów na rynkach zagranicznych;

  • Monitorowanie przepisów dotyczących procedur rejestracyjnych w UE i poza UE;

  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy oraz z firmami zewnętrznymi w celu wprowadzenia produktu na rynki światowe;

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze rejestrowania produktów spożywczych lub suplementów diety w UE lub poza UE;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność samodzielnego i skutecznego zarządzania projektami,

  • Otwartość na aktywne i bezpośrednie poszukiwania nowych możliwości biznesowych oraz zaangażowanie w realizację zadań i celów.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów (m.in prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej )

  • Przestrzeń do inicjatywy, sugestii oraz wdrażania własnych pomysłów,

  • Otwartość na testowanie nowych rozwiązań,

  • Miłą atmosferę pracy,

  • Wszelkie niezbędne narzędzia,

  • Możliwość pracy w młodym, dynamicznym zespole oraz zdobywanie doświadczenia zawodowego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • praca w nowoczesnym biurze w centrum miasta

Tworzymy nasze produkty z myślą o pięknym wyglądzie i dobrym samopoczuciu naszych Klientów. Opracowaliśmy unikatowe rozwiązania, które pomogą osiągnąć cele związane ze zdrowiem i urodą.

Naszym celem jest tworzenie suplementów diety o wysokiej zawartości składników aktywnych, wysokiej skuteczności oraz wysokiej wchłanialności.

Jeżeli lubisz pracę z ludźmi, jesteś komunikatywny i otwarty, to

Trafiłeś idealnie! Właśnie Ciebie poszukujemy!

Przewiń do profilu firmy