Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator ds. Programów Lojalnościowych

  • Bytom, śląskie
  • Specjalista
  • 06.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Bytom i okolice

    Opis stanowiska:

    • Wdrażanie i kompleksowe zarządzanie grupą programów lojalnościowych w centrach handlowych
    • Komunikacja z zarządcami centrów, najemcami i centralami retailerów
    • Prowadzenie rozliczeń
    • Raportowanie i analiza efektywności prowadzonych działań
    • Analiza grup docelowych, trendów rynkowych
    • Ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy w celu realizacji zadań (m.in. dział strategii, IT, kreacji)
    • Odpowiedzialność za kwestie prawne i regulaminowe
    • Zarządzanie budżetem nagród
    • Praca w delegacji na terenie całego kraju

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki/specjalizacje: marketing, zarządzanie, reklama, zarządzanie projektami
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub w pracy z programami lojalnościowymi
    • Doświadczenie we współtworzeniu i rozwoju programu lojalnościowego
    • Umiejętność analizy danych pochodzących z różnych źródeł i sporządzania raportów
    • Samodzielność, zaangażowanie i dokładność
    • Otwartość na wiedzę, komunikatywność oraz wysoka kultura osobista
    • Bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office

    Oferujemy:

    • Pracę w przyjaznym, zaangażowanym i doświadczonym zespole, realizującym ciekawe i inspirujące projekty marketingowe i innowacyjne
    • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
    • Szansę na dalszy rozwój zawodowy i podwyższanie kwalifikacji zawodowych
    • Niezbędne narzędzia pracy
    bottom