Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. projektów biogazowych

UNISERV S.A.O firmie

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • skuteczna realizacja planów sprzedażowych biogazowni (obszar całej Polski);

  • rozwój współpracy oraz budowanie długotrwałych relacji z nowymi klientami oraz utrzymywanie obecnych kontaktów handlowych w Polsce;

  • przeprowadzanie analiz techniczno-ekonomicznych dopasowanych do potrzeb klienta oraz proponowanie najlepszych rozwiązań;

  • współudział w opracowywaniu ofert.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży, obsłudze i pozyskiwaniu klienta – minimum 2 lata doświadczenia na rynku B2B;

  • wykształcenie wyższe techniczne lub rolnicze;

  • praktyczna wiedza z zakresu instalacji OZE, szczególnie technologii produkcji biogazu w biogazowniach rolniczych;

  • znajomość rynku producentów rolnych w Polsce;

  • dyspozycyjność – praca w delegacjach;

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • ciekawą pracę w dużej firmie;

  • wsparcie doświadczonego zespołu;

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych;

  • przyjazną atmosferę pracy;

  • pakiet benefitów pozapłacowych oparty na kafeterii np. opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenia dodatkowe, bilety do kina itp.