Oferta pracy

Koordynator ds. Projektów

Gerresheimer Bolesławiec S.A.O firmie

  • Bolesławiec

    Bolesławiec, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie nowych projektów produktowych, koordynowanie procesu, monitorowanie poszczególnych etapów nadzór nad dokumentacją projektową oraz wdrażanie zmian.

  • Zdobywanie danych do założenia kompletnej dokumentacji dot. Nowego produktu.

  • Tworzenie harmonogram projektu wraz z określeniem wymaganych zasobów.

  • Współpraca z wieloma działami firmy, w celu sprawnej realizacji prac nad projektem (np. inżynierowie procesu, inżynierowie jakości, utrzymanie ruchu, dział planowania produkcji, mistrzowie produkcji).

  • Raportowanie statusów otwartych i wdrożonych projektów.

  • Komunikowanie się z klientem oraz działami sprzedaży w języku angielskim.

Nasze wymagania

  • Poszukujemy osoby z kilkuletnim doświadczeniem w obszarze jakości, najlepiej w międzynarodowym środowisku, która ukończyła studia na kierunku technicznym. Idealny Kandydat to osoba z wysokim poziomem odpowiedzialności i samodzielności za powierzone zadania, proaktywna, wchodząca z inicjatywą, dążąca do stałego ulepszania istniejących procesów w obszarze jakości, swobodnie komunikująca się w języku angielskim. Ponadto potrafiąca prowadzić projekty i z sukcesem wdrażać w codzienne procesy usprawnienia istniejących rozwiązań.

To oferujemy

  • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę

  • rynkowe wynagrodzenie z pakietem dodatków (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do obiadów, wczasy pod gruszą, świadczenia na święta)

  • możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach

Gerresheimer Bolesławiec S.A.

Gerresheimer Bolesławiec S.A. jest członkiem międzynarodowej grupy Gerresheimer specjalizującej się w produkcji najwyższej jakości opakowań i systemów aplikacji dla farmacji oraz opakowań dla przemysłu kosmetycznego. Na terenie Polski jesteśmy największym i najbardziej wszechstronnym producentem w obrębie swojej branży

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy