Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. projektów edukacyjnych

PODKARPACKIE CENTRUM INNOWACJI sp. z o.o.

Teofila Lenartowicza 4

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja i koordynacja projektów edukacyjnych we współpracy z partnerami z regionu, nadzór nad realizacją zaplanowanych aktywności, organizacja szkoleń i warsztatów online i stacjonarnych w szkołach, na uczelniach, innych instytucjach, dla uczniów szkół ponadpodstawowych i studentów, absolwentów i młodych naukowców, w tym przygotowanie dokumentacji niezbędnej do realizacji projektów, kontakt z trenerami, ekspertami, instytucjami współpracującymi przy programach;

  • Rozwijanie użytkowników PCI ProtoLab pod kątem umiejętności potrzebnych na rynku pracy, kontakt i budowanie relacji z uczestnikami projektów edukacyjnych;

  • Koordynacja szkoleń oraz wsparcie Menadżera Zespołu Animacji i Edukacji w budowaniu relacji i poszukiwaniu ekspertów do współpracy w projektach edukacyjnych;

  • Wsparcie innych projektów realizowanych w PCI ProtoLab (m. in. hackathony, Idea Hacking Space, Proto Creative Labs:SPACE),

  • Współtworzenie programu ambasadorskiego PCI oraz rekomendowanie jego członków.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: pedagogika, psychologia, animacja społeczna, zarządzanie projektami, zarządzanie zasobami ludzkimi lub menadżerskie, zw. z nowymi technologiami, edukacja dorosłych i marketing.

  • Praktyczna wiedza i umiejętności oraz co najmniej trzyletnie doświadczenie w zakresie projektowania, koordynowania i realizacji programów edukacyjnych, społecznych i/lub młodzieżowych, a także we współpracy z młodzieżą, środowiskiem biznesowym i/lub naukowym.

  • Praktyczne umiejętności w zakresie zarządzania projektami, efektywnej komunikacji, pracy zespołowej, metody design thinking, kreatywności.

  • Bardzo dobra znajomość obsługi MS Office, w tym przede wszystkim MS Excel, Word, Power Point.

  • Kreatywność i inicjatywa oraz zaangażowanie w wykonywane zadania.

  • Duża orientacja na osiąganie wyznaczonych celów.

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.

  • Komunikatywność i umiejętność budowania dobrych relacji.

  • Aktywne prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Ukończone studia podyplomowe w specjalizacjach związanych z prowadzeniem prezentacji, organizacją szkoleń, edukacją w obszarach nowych technologii, rozwojem osobistym.

  • Swobodna orientacja w zagadnieniach rynku innowacji, start-up i nowoczesnych technologii.

To oferujemy

  • Umowę o pracę - 100% etatu (zadaniowy czas pracy);

  • Pracę w firmie zorientowanej na rozwój innowacyjności;

  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, warsztaty, kursy).

  • Zakres wynagrodzenia: 3 200 – 4 500 zł netto, adekwatnie do posiadanego doświadczenia.

Podkarpackie Centrum Innowacji Sp. z o. o rozwija Regionalny Ekosystem Innowacji i startupów poprzez budowanie relacji pomiędzy jego członkami oraz realizowanie projektów na jego rzecz. Jest facylitatorem i łącznikiem pomiędzy światem nauki, biznesu i administracji. Pracuje z firmami, instytucjami naukowymi, uczelniami, środowiskiem studenckim i startupami. Inwestuje w projekty badawcze o wysokim potencjale do komercjalizacji poprzez instrumenty finansowe dla jednostek naukowych oraz udostępnia przestrzeń prototypowania dla społeczność studentów, młodych startupów i kół naukowych.

Przewiń do profilu firmy

Spróbuj swoich sił i aplikuj do PCI jeśli interesuje Cię praca w zgranym, otwartym i pomysłowym zespołem oraz w środowisku związanym z przedsiębiorczością, innowacyjnością, nauką, biznesem i młodymi ludźmi. Prześlij swoje CV oraz list motywacyjny klikając w przycisk „Aplikuj teraz”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.