Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. projektów energetycznych

Wiertconsulting Sp. z o.o.

  • Trzebiatowska 29A, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • rekrutacja zdalna

Trzebiatowska 29A

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • praca w terenie i w biurze, biuro Poznań, biura terenowe – inwestycje w całej Polsce,

  • teren działania – cała polska,

  • umiejętność zarzadzania własnym czasem,

  • praca w sektorze energetycznym i budownictwie.

Nasze wymagania

  • wyższe techniczne,

  • umiejętność i doświadczenie w zarządzaniu zespołem ludzi,

  • prawo jazdy kat. B,

  • znajomość procesów inwestycyjnych w budownictwie, znajomość branży Oil&Gas,

  • posługiwanie się jeżykiem polskim w piśmie i w mowie,

  • zalecana znajomość języka angielskiego,

  • zalecane uprawnienia budowlane w wybranej specjalności,

  • zalecane uprawnienia energetyczne.

To oferujemy

  • samochód służbowy, oraz niezbędne urządzenia elektroniczne,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • stałą pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony towarowe

  • paczki świąteczne