Oferta pracy

Koordynator ds. projektów i standaryzacji w Back Office

Hoist Polska Sp. z o.o.

Generała Józefa Bema 2

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Poszukiwanie i inicjowanie nowych rozwiązań mających na celu optymalizację i zwiększanie skuteczności działań w obszarze Back Office

  • Uruchamianie i realizowanie projektów i inicjatyw, definiowanie zadań, planowanie i mierzenie postępu prac, zapewnienie jakości ich wykonania oraz zgodności z celem biznesowym

  • Testowanie wdrożonych rozwiązań oraz zgłaszanie nieprawidłowości

  • Współpraca z klientem wewnętrznym oraz deweloperami przy realizacji i wdrażaniu nowych rozwiązań projektowych

  • Przygotowywanie raportów, zestawień i analiz

  • Operacyjne zarządzanie dostawcami w prowadzonych projektach

  • Zapewnienie dialogu i komunikacji w zespole projektowym

  • Udział w procesie przygotowania ofert i umów

Nasze wymagania

  • Umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Doświadczenie w zarządzaniu i optymalizacji procesów Back Office’owych

  • Znajomość regulacji prawnych w zakresie postępowania sądowego i egzekucyjnego oraz organizacji pracy w obszarze back office

  • Doświadczenie w realizacji projektów

  • Umiejętność poszukiwania informacji, wyciągania wniosków i analitycznego myślenia

  • Bardzo dobra znajomość programów MS Office, w szczególności MS Excel

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów i wdrażanie inicjatyw biznesowych

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Miłe widziana znajomość narzędzi Lean

To oferujemy

  • Interesujące i pełne wyzwań stanowisko

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone systemem premiowym

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pakiet świadczeń socjalnych: prywatną opiekę medyczną, programy sportowe, dofinansowanie dojazdów do pracy i ubezpieczenie grupowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • jeden krótszy dzień pracy

Hoist Polska sp. z o.o. jest częścią grupy Hoist, wiodącego partnera restrukturyzacji zadłużenia dla banków i instytucji finansowych w całej Europie. Firma działa obecnie w 11 krajach Europy zachodniej i środkowej, zatrudniając ponad 2000 pracowników.

Przewiń do profilu firmy