Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. projektów marketingowych

FORMASTER S.A.

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Udział w kreowaniu strategii komunikacyjnej 360⁰ w tym optymalizacja doboru narzędzi i podejmowanie inicjatyw marketingowych wspierających cele biznesowe

  • Koordynacja projektów marketingowych zakresu digital, BTL i ATL (np. landing pages, materiały wideo, materiały POS)

  • Przygotowywanie harmonogramów i kosztorysów

  • Współpraca z pozostałymi działami(m.in. graficzny, handlowy) i dbanie o skuteczną komunikację międzywydziałową

  • Monitorowanie statusu prac, planowanie i realizacja działań korygujących

  • Analiza trendów rynkowych i konkurencji

  • Nadzorowanie procesów End to End związanych z daną kategorią produktową pod kątem działań marketingowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zakresie zarządzania projektami marketingowymi

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na narzędziach/programach do zarządzania projektami

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Doskonała organizacja pracy, poczucie odpowiedzialności za zadania,

  • Komunikatywność, pozytywne nastawienie, wysoki poziom energii oraz chęć do pracy w zespole

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • dobrą organizację pracy

  • umowa o pracę na pełny etat

  • pakiet medyczny i możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • perspektywiczny i rozwojowy system wynagrodzeń

  • pracę w godz. 8-16

  • miejsce pracy Bilcza

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Formaster to ponad 30 lat doświadczenia w produkcji urządzeń i akcesoriów dla przemysłu oraz gospodarstw domowych. Od początku naszej drogi nieustannie kierujemy się dwiema wartościami: jakością i innowacją.

Przewiń do profilu firmy