Koordynator ds. projektów marketingowych

  • Poznań, Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki), wielkopolskie
  • Kierownik
  • 2018-08-02
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 2018-09-01)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Eurocash

    to wiodący dystrybutor alkoholi oraz napojów zaopatrujący sklepy tradycyjne oraz segment HoReCa, posiadający oddziały w całej Polsce. Zespół Eurocash Alkohole poszukuje obecnie kandydatów na poniższe stanowisko.

    Miejsce pracy: Komorniki k. Poznania

    Kluczowe zadania:

    • Tworzenie i implementacja planów marketingowych dotyczących Eurocash Alkohole
    • Kreowanie i realizacja promocji dla sklepów detalicznych i lokali gastronomicznych
    • Współpraca z działem sprzedaży w celu realizacji planów sprzedażowych
    • Organizowanie i analiza wyników badań marketingowych
    • Współpraca z agencjami i producentami materiałów POS
    • Przygotowywanie raportów pokazujących rezultaty i efektywność prowadzonych działań
    • Zarządzanie budżetem prowadzonych akcji
    • Implementacja programu Partner Plus w Eurocash Alkohole (program ogólnogrupowy)

    Idealny kandydat powinien:

    • Posiadać kilkuletnie doświadczenie w obszarze marketingu (preferowane w trade marketingu), mile widziane w branży FMCG lub w agencji reklamowej realizującej projekty dla branży FMCG
    • Mieć wykształcenie wyższe, preferowane w obszarze marketingu lub pokrewne
    • Znać język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację (min. B2)
    • Posiadać bardzo dobre umiejętności prezentacyjne
    • Potrafić tworzyć atrakcyjne teksty
    • Być osobą samodzielną i zaangażowaną
    • Posiadać prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych wyjazdów służbowych

    Na tym stanowisku zapewniamy:

    • Stałą pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
    • Pracę w biurze w Komornikach k. Poznania, z wyjazdami na terenie całej Polski
    • Bogaty pakiet benefitów (m.in. karty sportowe, bezpłatna opieka medyczna, paczki świąteczne, bony na święta, dofinansowania do kolonii dla dzieci i inne atrakcje)
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Bezpłatny dowóz pracowników z Poznania do Komornik autobusem firmowym
    • Pracę w przyjaznym zespole wśród zmotywowanych ludzi
    opis

    PROSIMY O DOPISANIE KLAUZULI: "WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH DLA POTRZEB NIEZBĘDNYCH DO REALIZACJI PROCESU REKRUTACJI (ZGODNIE Z USTAWĄ Z DNIA. 28.08.1997 ROKU O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH; TEKST JEDNOLITY: DZ.U.Z 2016R., POZ.1182 ZE ZM.)"