Oferta pracy

Koordynator ds. projektów R&D

Antal Engineering & Operations O firmie

  • Legionowo, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG, poszukujemy kandydatów z doświadczeniem na stanowisku:

Numer ref.: /151/03/2021/WW

Obowiązki:

  • Prowadzenie i rozwijanie wielu projektów poprzez rozwój produktów front-end
  • Współpraca z działem marketingu w celu opracowania, ustalenia priorytetów i wykonania portfela projektów
  • Współpraca z kluczowymi partnerami i interesariuszami, aby osiągnąć kluczowe kamienie milowe i cele - wprowadzanie nowych produktów, poprawę jakości i projekty optymalizacji kosztów
  • Objąć kierownictwo projektów B + R, zapewniając ich realizację na poziomie regionalnym / lokalnym, zapewniając terminowe wykonanie wszystkich wymaganych zadań, zgodnie z wewnętrznymi i zewnętrznymi standardami oraz warunkami rynkowymi
  • Współpracuj z lokalnymi organizacjami komercyjnymi w zakresie inicjatyw promocyjnych, skarg konsumentów, kwestii jakości, wyzwań konkurencji i zapytań prawnych / regulacyjnych
  • Zapewnienie przywództwa specjalistom z laboratoriów R&D pracujących w zespole.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie i / lub udokumentowane doświadczenie w realizacji projektów technicznych w firmie FMCG
  • Dobra znajomość receptur i zrozumienie interakcji chemicznych
  • Znajomość procesu rozwoju produktu od pomysłu do wprowadzenia na rynek
  • Sprawdzone umiejętności zarządzania projektami i ludźmi
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i umiejętności rozwiązywania problemów
  • Silne umiejętności interpersonalne sprzyjające pracy zespołowej i tworzeniu środowiska, w którym można osiągnąć sukces
  • Zorientowany na wyniki i samomotywujący się, z chęcią zdobywania nowej wiedzy
  • Pożądane jest doświadczenie w pracy z produktami do czyszczenia twardych powierzchni / toalet i / lub zwiększeniem skali procesu wytłaczania
  • Otwartość na zagraniczne wyjazdy
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Prowadzenie i uczestnictwo w wielu typach projektów
  • Możliwość pracy w wymagającym, dynamicznym i prawdziwie międzynarodowym środowisku
  • Możliwość międzynarodowej kariery w organizacji B + R
  • Umowa o pracę z dodatkowym pakietem świadczeń (w tym opieka medyczna, karta multisport)
  • Pracę w bardzo kreatywnym zespole z duchem partnerstwa
  • Bezpośredni wpływ na sukces działu badań i rozwoju
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne