Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. projektów

Baltic InteriorsO firmie

  • Sopot, Gdynia, Gdańsk

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych prac na budowie pod kątem zgodności ze specyfikacją techniczną i dokumentacją projektową

  • Bieżąca koordycacja dostaw, (weryfikacja jakościowa i ilościowa)

  • Ocena i zarządzanie ryzykiem w procesie realizacji na budowie wraz z weryfikacją i szybką reakcją

  • Rozliczanie stopnia zaawansowania projektu oraz raportowanie o stanie prac

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży budowlanej

  • Bardzo dobra organizacja, samodzielność i dyscyplina pracy

  • Umiejętność czytania projektów technicznych

  • Sumienność, Terminowość, Punktualność

  • Znajomości przepisów BHP

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inna uzgodniona forma zatrudnienia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Wspierający i kompetentny zespół współpracowników

  • Organizacje otwartą na inicjatywę i rozwój Pracowników

  • Pracę przy ciekawych projektach w atrakcyjnych lokalizacjach Trójmiasta i okolic

Baltic Interiors

Baltic Interiors to pracownia wykończeń wnętrz, której główną działalnością są kompleksowe:

- wykończenia mieszkań i domów pod klucz, projekty i aranżacje.

Zajmujemy się koordynacją wszystkich etapów inwestycji, od projektowania wnętrz, poprzez aranżację, po organizację i nadzór nad materiałami i ekipami budowlanymi.

Przewiń do profilu firmy