Oferta pracy

Koordynator ds. Projektów

Medicover

  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Medicover

Aleje Jerozolimskie 96

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Ciągły monitoring portfela projektów pod kątem terminowości, jakości danych oraz realizacji wyznaczonych celów

  • Dbanie o jakość dokumentacji agendy projektowej

  • Współpraca ze Sponsorami i Kierownikami Projektów w zakresie przygotowywania wymaganej dokumentacji projektowej

  • Identyfikowanie zależności pomiędzy projektami, szczególnie w zakresie planowanych i wykorzystywanych zasobów, zagadnień i ryzyk projektowych

  • Usprawnianie procesów zarządzania projektami w Pionie Usług Biznesowych w celu podniesienia ich efektywności

  • Cykliczny monitoring efektów powdrożeniowych projektów

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy przy projektach

  • Bardzo dobra organizacja pracy: terminowość, umiejętność ustalania priorytetów

  • Zdolność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków

  • Dobra znajomość MS Excel i MS Power Point

  • Dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas zastępstwa (minimum rok, z możliwością przedłużenia)

  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych

  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe), zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne

  • Angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok"

  • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników