Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. projektów

BIURO OBSŁUGI TECHNICZNEJ BOŻENA WOLSKAO firmie

  • Wynalazek 1
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

BIURO OBSŁUGI TECHNICZNEJ BOŻENA WOLSKA

Wynalazek 1

Warszawa

Jesteśmy biurem projektów budowlanych działającym od 1995 roku. Między innymi działaniami obsługujemy aktualnie projekt rozbudowy sieci telefonii komórkowej firmy PLAY. Do tego projektu poszukujemy koordynatora.

Opis stanowiska:

Proponujemy pracę na stanowisku: koordynator do spraw projektów, w młodym zgranym zespole, w lokalizacji firmy PLAY. Praca będzie polegała na koordynowaniu prac inwestycyjnych związanych z rozwojem sieci telekomunikacyjnej operatora. Potrzebujemy pracownika na pełny etat (w przypadku zatrudnienia studentów dopuszczamy pewne ulgi w czasie pracy ze względu na naukę).

Czym się będziesz zajmować?

  • Weryfikacja projektów budowlanych
  • Ocena kosztorysów budowlanych
  • Odbiór techniczny stacji bazowych
  • Koordynacja i nadzór nad procesem inwestycyjnym
  • Współpraca z firmami podwykonawczymi
  • Nadzorowanie procesu budowy stacji bazowych
  • Weryfikacja konstrukcji pod kątem specyfikacji technicznej i wymagań dotyczących realizacji projektu
  • Nadzór nad prawidłowym wprowadzeniem danych do systemów bazodanowych oraz nad spójnością danych w używanych bazach
  • Kontrola wykonanych prac na obiekcie
  • Monitorowanie procesu instalacji aktywnych

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Umiejętności obsługi komputera (środowisko Windows, pakiet MS Office)
  • Posiadasz wyższe wykształcenie techniczne – preferowane budownictwo
  • Masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku albo jesteś na początku swojej kariery zawodowej
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B – i gotowość do wyjazdów służbowych
  • Zdolności analitycznych
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • Nastawienia na cel i umiejętności pracy pod presją czasu
  • Masz dobrą znajomość procesu inwestycyjnego budowy
  • Umiesz zorganizować własną pracę oraz grupy podwykonawców;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne