Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator ds. Projektów

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 07.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    70 lat

    na światowych
     rynkach
    top
    ponad 3,7tys. pracowników
    w Grupie
    top
    top

    8

    zakładów
     produkcyjnych
    top

    10 lat

    na
    GPW
    top

    Grupa CIECH jest jednym z liderów europejskiego rynku chemicznego i znajduje się w pierwszej pięćdziesiątce największych organizacji gospodarczych w Polsce. Obecnie dla spółki Ciech S.A poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy:Warszawa

    Miejsce pracy: Warszawa

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, notowanej na giełdzie w Warszawie i Frankfurcie,
    • Realizację ambitnych zadań umożliwiających rozwój umiejętności zawodowych,
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z niezbędnymi narzędziami pracy,
    • Pakiet prywatnej opieki medycznej,
    • Pracę w biurze w centrum Warszawy,
    • Pracę w ambitnym zespole przy realizacji projektów w o przekroju międzynarodowym.

    Nasze wymagania:

    • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomiczne lub techniczne,
    • Bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office (w szczególności MS Excel, MS Project),
    • Doświadczenie w pracy w zespole analitycznym (kontroling) lub zarządzaniu projektami,
    • Zdolności analityczne,
    • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
    • Mile widziana znajomość języka niemieckiego,
    • Mile widziana znajomość metodologii zarządzania projektami, potwierdzona certyfikatem.

    Twoje zadania:

    • Weryfikacja przygotowanych dokumentów projektowych ,
    • Udział w tworzeniu i aktualizacji regulacji w obszarze prowadzenia inwestycji w Grupie,
    • Monitorowanie stopnia i sposobu realizacji zadań inwestycyjnych w Spółkach wchodzących w skład Grupy CIECH,
    • Przygotowywanie rekomendacji w zakresie realizacji zadania, weryfikacji sposobu prowadzenia zadań lub zakończenia zadań,
    • Przygotowywanie rocznych i wieloletnich planów inwestycyjnych Spółek,
    • Przygotowywanie raportów monitorujących przebieg zadań ujętych w planach inwestycyjnych Spółek.

    Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Zapraszamy do udziału w rekrutacji. Wyślij nam swoje CV poprzez przycisk:

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Aplikacja powinna zawierać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).

    bottom