Logo Pracuj.pl

Koordynator ds. projektów

Baltic InteriorsO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych prac na budowie pod kątem zgodności ze specyfikacją techniczną i dokumentacją projektową
  • Bieżąca koordycacja dostaw, (weryfikacja jakościowa i ilościowa)
  • Ocena i zarządzanie ryzykiem w procesie realizacji na budowie wraz z weryfikacją i szybką reakcją
  • Rozliczanie stopnia zaawansowania projektu oraz raportowanie o stanie prac

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży budowlanej
  • Bardzo dobra organizacja, samodzielność i dyscyplina pracy
  • Umiejętność czytania projektów technicznych
  • Sumienność, Terminowość, Punktualność
  • Znajomości przepisów BHP
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inna uzgodniona forma zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Wspierający i kompetentny zespół współpracowników
  • Organizacje otwartą na inicjatywę i rozwój Pracowników
  • Pracę przy ciekawych projektach w atrakcyjnych lokalizacjach Trójmiasta i okolic

Baltic Interiors to pracownia wykończeń wnętrz, której główną działalnością są kompleksowe:

- wykończenia mieszkań i domów pod klucz, projekty i aranżacje.

Zajmujemy się koordynacją wszystkich etapów inwestycji, od projektowania wnętrz, poprzez aranżację, po organizację i nadzór nad materiałami i ekipami budowlanymi.

Koordynator ds. projektów, Warszawa