Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. projektów z branży opiekuńczej z jęz. niemieckim

HR Work Force Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna i kompleksowa obsługa klientów niemieckojęzycznych w branży opiekuńczej,

  • Prowadzenie procesów rekrutacji i selekcji opiekunek/ opiekunów według standardów

  • Przygotowywanie opiekunów/ opiekunek do wyjazdu,

  • Wsparcie opiekunek/ opiekunów w trakcie pobytu w Niemczech i organizacja powrotu,

  • Kontakt z zagranicznymi klientami w zakresie realizowania zamówień,

  • Budowanie długotrwałych relacji z opiekunami/ opiekunami i partnerami na terenie Niemiec

  • Prace administracyjne

  • Aktualizowanie i budowanie bazy danych kandydatów w systemie informatycznym

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2,

  • Wymagane doświadczenie w branży opiekuńczej – warunek konieczny,

  • Umiejętność pracy w zespole, nastawienie na współpracę, otwartość,

  • Bardzo dobrą organizację pracy własnej,

  • Wysoką kulturę osobistą i rozwinięte zdolności interpersonalne,

  • Wysoki poziom samodzielność, skrupulatność, systematyczność

  • Zdolność pracy pod presją czasu i szybkiego reagowania na bieżące sytuacje,

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus system premiowy

  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 lub 9-17

  • Pracę w atrakcyjnej lokalizacji, w samym sercu miasta Wrocławia

  • Możliwość rozwoju na samodzielnym stanowisku

  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach

  • Pakiet benefitów: Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

HR Work Force (APT 6474) to bardzo dynamicznie rozwijająca się agencja z zakresu doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego Klienta. W odpowiedzi na potrzeby rynku, przygotowujemy rozwiązania z zakresu outsourcingu personalnego.

Przewiń do profilu firmy